18-latek w bmw zderzył się z koparko-ładowarką

18-letni kierowca bmw na drodze krajowej nr 22 w rejonie Dobiegniewa (Lubuskie) uderzył w koparko-ładowarkę. Kierujący autem nastolatek był nietrzeźwy. Zarówno on, jak i 17-letni pasażer, trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami.


Inne artykuły

Cichanouska po spotkaniu z Budką. Dziękowała za wsparcie wszystkich partii

Cieszę się, że wszystkie partie polityczne w Polsce podobnie patrzą na to, co się dzieje na Białorusi - powiedziała liderka opozycji białoruskiej Swiatłana Cichanouska po spotkaniu z szefem PO Borysem Budką. Lider PO zapowiedział, że przedstawiciele Platformy będą wspierać sprawę białoruską w PE.

Data publikacji: 11-09-2020

Wiceminister zdrowia: nauczyliśmy się żyć z koronawirusem

Jesteśmy już na innym etapie epidemii koronawirusa, nauczyliśmy się z nim żyć i zachowujemy się inaczej niż w marcu i kwietniu – mówił w czwartek w Senacie wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Wskazywał, że szczepionka na koronawirusa może być dostępna na przełomie grudnia i stycznia.

Data publikacji: 11-09-2020

SA Wardega – znany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Sylwester Wardęga jest polskim youtuberem, niezależnym twórcą filmowym oraz performerem. Jego kanał jest jednym z najpopularniejszych w kraju i ma ponad 3,6 mln subskrybentów. Youtuber prowadzi również drugi kanał o nazwie „WATAHA – Krulestwo”, który pos...

Data publikacji: 11-09-2020

Serenity (2005) - wielka tajemnica na kosmicznym statku

Filmy o tematyce science fiction od lat cieszą się niemalejącą popularnością. Tego rodzaju produkcje pozwalają nam przeżywać niesamowite przygody nawet w najdalszych galaktykach. Jednym z takich filmów jest produkcja pod tytułem "Serenity".  Tytuł oryginalny: Serenity Gatunek: Przy...

Data publikacji: 11-09-2020

Oscary według nowych zasad. "Najlepszy film" z kobietami, LGBTQ i mniejszościami etnicznymi

Oscary według nowych zasad. "Najlepszy film" z kobietami, LGBTQ i mniejszościami etnicznymi Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła nowe zasady, które będą musiały spełniać obrazy, aby walczyć o Oscara w kategorii najlepszy film. Promowana ma być różnorodność na ekranie i poza nim oraz włączanie osób z grup mniejszościowych w proces produkcji. "Nasze ramy muszą zostać poszerzone" - brzmi oświadczenie szefów Akademii Filmowej, przyznającej najbardziej cenione wyróżnienia w branży.

Data publikacji: 11-09-2020