Adele wraca z nowym nagraniem. Pierwsza piosenka od sześciu lat

Adele wraca z nowym nagraniem. Pierwsza piosenka od sześciu lat Adele poinformowała, że pojawi się jej nowy singiel. Pierwsza jej piosenka od 6 lat ma ukazać się 15 października. Jak spekulują brytyjskie media, "Easy On Me" ma zapowiadać czwarty album piosenkarki. 


Inne artykuły

Shannen Doherty o walce z nowotworem piersi w stadium czwartym 

Shannen Doherty o walce z nowotworem piersi w stadium czwartym  Shannen Doherty, aktorka znana głównie dzięki roli w "Beverly Hills 90210", w najnowszym wywiadzie opisała swoją walkę z nowotworem piersi. - Cały czas walczę, żeby pozostać żywą - wyznała. 

Data publikacji: 06-10-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 06-10-2021

Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.

Data publikacji: 06-10-2021

Badania: Pozytywny wpływ szczepionki przeciw COVID-19 na zdrowie psychiczne

Według naukowców z Uniwersytetu Południowej Kalifornii uczestnicy niedawnej ankiety stwierdzili, że zaszczepienie się przeciw COVID-19 ułatwiło im życie i zmniejszyło ryzyko przygnębienia.

Data publikacji: 06-10-2021

La Palma. Erupcja wulkanu widziana z kosmosu. Niezwykłe zdjęcia

La Palma nadal walczy z kataklizmem. Lawa wydostająca się z wulkanu Cumbre Vieja niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Zjawisko cały czas obserwują satelity. Kolejne ośrodki badawcze publikują zdjęcia dokumentujące erupcję na wyspie La Palma.

Data publikacji: 06-10-2021