Adrenalina - jak walczyć z tym zatruciem?

Główny bohater filmu pod tytułem „Adrenalina” budzi się rano i czuje się fatalnie. Wszystko wyjaśnia mu nagranie, które znajduje w pokoju. Teraz musi zrobić wszystko, aby utrzymać możliwie wysoki poziom tytułowego hormonu. Tytuł oryginalny: CrankGatunek: AkcjaReżyseria: Mark Neveld...


Inne artykuły

Vanessa Redgrave nie zagra w filmie męża, w którym pojawi się Kevin Spacey

Vanessa Redgrave nie zagra w filmie męża, w którym pojawi się Kevin Spacey Jedna z najwybitniejszych brytyjskich aktorek Vanessa Redgrave nie weźmie udziału w filmie męża Franca Nero, "L'uomo che disegnò Dio". W tym samym filmie ma zagrać Kevin Spacey, dla którego będzie to pierwsza rola od 2017 roku. Film ma trafić do kin w październiku tego roku.

Data publikacji: 28-05-2021

Polsko-Niemiecka Nagroda Dziennikarska im. Tadeusza Mazowieckiego dla tekstu z Magazynu TVN24 

Polsko-Niemiecka Nagroda Dziennikarska im. Tadeusza Mazowieckiego dla tekstu z Magazynu TVN24  Znamy zwycięzców Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej imienia Tadeusza Mazowieckiego. Wśród nich jest dziennikarka Katarzyna Świerczyńska, której nagrodzony tekst opublikowany został w Magazynie TVN24.

Data publikacji: 28-05-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 28-05-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 28-05-2021

Naukowcy z USA: Zachodnia dieta szkodliwa dla zdrowia

Zachodnia dieta, bogata w cukier i tłuszcz, osłabia układ odpornościowy i zwiększa ryzyko infekcji - udowodnili naukowcy z Washington University School of Medicine (USA).

Data publikacji: 28-05-2021