Agnieszka Hyży poruszyła temat problemów z zajściem w ciążę

Agnieszka Hyży stara się mieć kontrolę nad swoją prywatnością. Niechętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu, za zamkniętymi drzwiami. Nawet na jej Instagramie próżno szukać zbyt wielu zdjęć z córką. Prezenterka jest mamą siedmioletniej Marty, która jest owocem miłości z...


Inne artykuły

Amanda Seyfried – gwiazda „Mamma Mia!”. Poznajcie jej najlepsze role

Amanda Seyfried należy do grona najpopularniejszych amerykańskich aktorek. W wieku dziesięciu lat zaczęła pracować jako dziecięca modelka, a także rozpoczęła naukę tańca i śpiewu. Karierę aktorską rozpoczęła z kolei w wieku piętnastu lat, gdy otrzymała rolę w operze mydlanej „As the World Turn...

Data publikacji: 30-07-2020

Tom Hanks z żoną zostali obywatelami Grecji. "To uzdrawiające miejsce"

Tom Hanks z żoną zostali obywatelami Grecji. "To uzdrawiające miejsce" Para amerykańskich aktorów, Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, z pochodzenia Greczynka, zostali oficjalnie obywatelami Grecji. To wyróżnienie za działanie na rzecz szerzenia wiedzy o pożarach, które w 2018 roku spustoszyły tereny w pobliżu Aten.

Data publikacji: 30-07-2020

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. "Czuje się dużo lepiej"

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. "Czuje się dużo lepiej" Jerzy Stuhr po dwóch tygodniach opuścił we wtorek Szpital Uniwersytecki w Krakowie i czuje się dużo lepiej - przekazała rodzina aktora.

Data publikacji: 30-07-2020

​PiS bliskie odbicia Senatu? Ustalenia "Gazety Wyborczej"

Układ sił w Senacie może ulec zmianie? "Gazeta Wyborcza" przeanalizowała ostatnie słowa wicemarszałka Marka Pęka (PiS) i potwierdziła coraz większe szanse partii Kaczyńskiego na odbicie Senatu.

Data publikacji: 30-07-2020

Borys Budka dla "Rzeczpospolitej": Chcemy przyjąć nową deklarację ideową PO

Chcemy jesienią przyjąć nową deklarację ideową PO. Platforma i cała Koalicja Obywatelska muszą być rzecznikiem ludzi ciężko pracujących - powiedział w wywiadzie dla środowej "Rzeczpospolitej" lider PO Borys Budka. Zapowiada też zmianę statutu i programu PO.

Data publikacji: 30-07-2020