Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska nie są już razem

Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą przez dłuży czas był sam. Później wydawało się, że złapał Boga za nogi - związał się z niejaką Kasią Dąbrowską, która stroniła od mediów i wydawała się być przyjemną, spokojną dziewczyną. Publikowała od czasu do czasu ich ws...


Inne artykuły

Lakier do włosów – muzyczna komedia sprzed lat

Marzenia ma niemal każdy z nas. Wiele osób jest gotowa na niemałe poświęcenia w drodze do ich spełnienia. Jeszcze inni wierzą w przeznaczenie i z uporem maniaka czekają na to, co przyniesie los. Do tej ostatniej grupy osób z pewnością nie zalicza się jednak bohaterka czarnej amerykańsk...

Data publikacji: 30-06-2020

"Człowiek obudzi się dopiero, gdy znajdzie się na krawędzi"

"Człowiek obudzi się dopiero, gdy znajdzie się na krawędzi" Rzeczy, które dzieją się teraz na świecie, nie są za ciekawe - mówi Robert Cichy. - Myślę, że człowiek, niestety, obudzi się dopiero wtedy, kiedy znajdzie się na krawędzi, a póki to się nie wydarzy, będzie ślepo podążał za marchewką - przyznaje w rozmowie z tvn24.pl.

Data publikacji: 30-06-2020

"Musimy głosować tak, jakby od tego zależało nasze życie, bo właśnie tak jest". Beyonce agituje

"Musimy głosować tak, jakby od tego zależało nasze życie, bo właśnie tak jest". Beyonce agituje Mamy jeszcze jedną rzecz do zrobienia na drodze do naszej prawdziwej władzy. I są to wybory. Zachęcam was, abyście nadal zmieniali i rozmontowywali rasistowski i nierówny system - taką, nagraną wcześniej wypowiedź Beyonce, wyemitowano, gdy wokalistka odbierała prestiżową prestiżową nagrodę BET za działalność humanitarną.

Data publikacji: 30-06-2020

"Rzeczpospolita": Zmiany w kodeksie karnym. Lekarze mogą zastrajkować

Medycy rozważają protest przeciwko zaostrzeniu kar za błąd medyczny. Ich zdaniem znowelizowany przepis 37a kodeksu karnego uderzy przede wszystkim w lekarzy - donosi w piątek "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 30-06-2020

NGO: Część drewna w produktach IKEA z nielegalnych wycinek na Ukrainie

Część drewna wykorzystywanego przez szwedzki koncern IKEA do produkcji bukowych krzeseł pochodzi z nielegalnych wycinek lasu w ukraińskich Karpatach - twierdzi brytyjska pozarządowa organizacja Earthsight. IKEA zapowiedziała kontrolę łańcucha dostaw.

Data publikacji: 30-06-2020