Archie zginie w 5. sezonie serialu "Riverdale"?!

Twórcy „Riverdale” uwielbiają zaskakiwać swoich fanów. Doskonałym dowodem na to była domniemana śmierć Jughead’a. Teraz ekipa serialu wraca na plan, a showrunner postanowił pokazać tytułowe strony scenariuszy odcinków z nowego, piątego sezonu. Jeden z nich ma n...


Inne artykuły

Nie żyje reżyser oscarowych "Pociągów pod specjalnym nadzorem"

Nie żyje reżyser oscarowych "Pociągów pod specjalnym nadzorem" Zdobywca Oscara za film "Pociągi pod specjalnym nadzorem" czeski reżyser Jirzi Menzel zmarł w sobotę. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych w niedzielę wieczorem żona Olga Menzlova.

Data publikacji: 08-09-2020

Cztery Jantary dla filmu o Tomaszu Komendzie na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie

Cztery Jantary dla filmu o Tomaszu Komendzie na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie Najlepsza reżyseria, najlepszy scenariusz, najlepsze zdjęcia oraz najlepsza rola męska. W tych właśnie kategoriach Jantary, przyznawane na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", zdobył obraz Jana Holoubka "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", wyprodukowany przez TVN Discovery.

Data publikacji: 08-09-2020

"Super Express": Niezbędnik senatora, czyli minibar i kapcie

Kancelaria Senatu rozpisała zaskakujący przetarg, dotyczący rezerwacji miejsc hotelowych dla przedstawicieli "izby zadumy". Okazuje się, że marszałek Tomasz Grodzki życzy sobie, by senatorowie sypiali na królewskich łożach i mieli do dyspozycji minibar oraz poranne pantofle.

Data publikacji: 08-09-2020

Kończy się kadencja Jarosława Kaczyńskiego. Joachim Brudziński: Jestem spokojny o decyzję kongresu

"Kończy się kadencja władz PiS i zgodnie z naszym statutem to kongres decyduje o tym, kto będzie prezesem na kolejną kadencję. Jarosław Kaczyński zadeklarował, że w tych wyborach weźmie udział, co mnie bardzo cieszy. Osobiście jestem spokojny o decyzję kongresu" - mówi wiceprezes PiS Joachim Brudziński w poniedziałkowym wywiadzie dla tygodnika "Sieci".

Data publikacji: 08-09-2020

Amerykańscy naukowcy: Placebo działa, nawet jeśli wiemy, że to placebo

Placebo redukuje markery stresu emocjonalnego w mózgu, nawet jeśli ludzie mają świadomość tego, że przyjmują tylko placebo - dowiedli naukowcy z Uniwersytetu Michigan.

Data publikacji: 08-09-2020