Aresztowania we włocławskiej komendzie. Sprawa ma związek ze śmiercią policjanta?

W ostatnich dniach doszło do zatrzymania dwóch policjantów z włocławskiej komendy i funkcjonariusza Służby Więziennej. Mundurowi usłyszeli kolejne zarzuty, a świadek twierdzi, że sprawa może mieć też związek z postrzeleniem się policjanta na komendzie w Kole.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 23 czerwca

Zakończono badanie górników w kopalniach. We wtorek stwierdzono 300 nowych przypadków koronawirusa, w tym niemal połowę na Śląsku. Zmarło 16 kolejnych chorych, a liczba wszystkich ofiar sięgnęła 1375. W sumie zachorowało 32 527 osób. Lider światowego rankingu tenisistów Novak Djokovic poinformował, że miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Data publikacji: 24-06-2020

Po beztroskich wakacjach na Karaibach wrócił do Polski. Trafił do więzienia

36-latek wrócił do Polski z podróży po Karaibach. Był poszukiwany przez organy ścigania za oszustwa. Mundurowi namierzyli go w Gliwicach. Mężczyzna trafił do więzienia - przekazała we wtorek śląska policja.

Data publikacji: 24-06-2020

Janusz Chabior i Agata Wątróbska wzięli ślub. Pochwalili się tym faktem na Instagramie

Na początku sierpnia 2019 roku Janusz Chabior oświadczył się we Włoszech swojej wybrance - Agacie Wątróbskiej. Oczywiście media rozpisywały się dużo na temat tego związku, głównie ze względu na różnicę wieku, jaka jest pomiędzy aktorami. A jest to 18 lat. Mimo dużej ilości niepr...

Data publikacji: 24-06-2020

Czerwona dusza – jakim przywódcą był Stalin?

Filmy dokumentalne pozwalają nam niemal z reporterską obiektywnością spojrzeć na pewne tematy i problemy, o których nie myślimy na co dzień. Jednym z nich są z pewnością przemiany społeczne, które obserwować możemy na przestrzeni ostatnich dekad. Czy jednak wszędzie są one tak dynamicz...

Data publikacji: 24-06-2020

Komediodramat o stanie wojennym. Będzie nowy film z Katarzyną Figurą

Komediodramat o stanie wojennym. Będzie nowy film z Katarzyną Figurą "Chrzciny" to tytuł debiutu fabularnego Jakuba Skocznia, do którego właśnie zakończono zdjęcia. W głównej roli zobaczymy Katarzynę Figurę. Obraz, z akcją osadzoną w dniu wprowadzenia stanu wojennego, będzie komediodramatem.

Data publikacji: 24-06-2020