Bajkowy świat nie tylko dla najmłodszych. Dzień Dziecka z Playerem

Bajkowy świat nie tylko dla najmłodszych. Dzień Dziecka z Playerem Dzień Dziecka nadszedł i każdy ma różne pomysły jak go spędzić. Player przygotował bogatą kolekcję filmów i animacji dla dzieci w każdym wieku w najtańszym z pakietów "Pingwiny z Madagaskaru", "Kung Fu Panda" czy "Gang surykatek" to niektóre z dostępnych tytułów. Co jeszcze można zobaczyć w Playerze?


Inne artykuły

"Uprzedzenia, przemoc, dyskryminacja i stygmatyzacja osób LGBTQI+ muszą dobiec końca – koniec, kropka"

"Uprzedzenia, przemoc, dyskryminacja i stygmatyzacja osób LGBTQI+ muszą dobiec końca – koniec, kropka" "Uprzedzenia, przemoc, dyskryminacja i stygmatyzacja osób LGBTQI+ muszą dobiec końca – koniec, kropka. Wszyscy jesteśmy równi" – napisał na Twitterze Bix Aliu, charges d’affaires ad interim USA w Polsce. Dyplomata opublikował również zdjęcie, na którym widać tęczową flagę umieszczoną na maszcie pod flagą amerykańską. 

Data publikacji: 02-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 02-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 02-06-2021

Odkrycie archeologa amatora zmienia spojrzenie na historię

Przypadkowe odkrycie archeologa amatora zadziwiło badaczy. Hamish Fenton odnalazł w jednej z najbardziej znanych lokacji archeologicznych Szkocji w Dunchraigaig płaskorzeźby przedstawiające jelenie. Wzory pochodzą sprzed od czterech do pięciu tys. lat. Naukowcy są zaskoczeni, bo do tej pory uważali sztukę tamtego okresu za złożoną głównie ze wzorów geometrycznych. To prawdopodobnie najstarsze wizerunki zwierząt odkryte na Wyspach.

Data publikacji: 02-06-2021

Czeka nas rewolucja w szczepieniach? Naukowcy z USA opracowują nową metodę

Tabletka wkładana pod język może zrewolucjonizować proces szczepień. Naukowcy z Minnesoty pracują nad nową metodą wprowadzania do organizmu białkowych preparatów. Może to pomóc w opracowaniu m.in. szczepionki przeciw HIV.

Data publikacji: 02-06-2021