Bajm – zespół Beaty Kozidrak. Historia, członkowie, utwory, płyty, nagrody, Instagram

Bajm to polski zespół, który wykonuje muzykę z gatunku pop i pop-rock. Od momentu jego założenia w 1978 roku skład zespołu wielokrotnie ulegał zmianie. Nieprzerwanie należy do niego jedynie wokalistka, Beata Kozidrak. Grupa jest znana z takich przebojów jak „Co mi Panie da...


Inne artykuły

Kto odwiedzał Twój profil na Facebooku?

Facebook to obecnie niezaprzeczalnie największy portal społecznościowy w sieci. Korzystają z niego miliardy użytkowników i ciężko znaleźć osobę, która nie posiada konta na niebieskim portalu. Wiąże się to także z pewną ceną, jaką płacimy za obecność w serwisie. Każdy może odwiedzić nas...

Data publikacji: 18-10-2020

"Cierpieniem moglibyśmy obdarować cały świat"

"Cierpieniem moglibyśmy obdarować cały świat" Podejrzewam, że większości rządzących kultura do niczego nie jest potrzebna. Jedynie może w czasie urządzania świąt ku czci lub pamięci, zawsze obrzydliwie nadętych - mówi Wojciech Waglewski w rozmowie z tvn24.pl. - Cierpieniem i udręczeniem moglibyśmy obdarować cały świat, gdyby tego chciał, ale on nie chce takich prezentów - dodaje.

Data publikacji: 18-10-2020

Rafał Księżyk o szalonych czasach transformacji. "To był czas, kiedy główną płaszczyzną porozumienia była muzyka"

Rafał Księżyk o szalonych czasach transformacji. "To był czas, kiedy główną płaszczyzną porozumienia była muzyka" W premierowym odcinku "Xięgarni" z dziennikarzem i krytykiem muzycznym Rafałem Księżykiem o jego najnowszej książce rozmawiał Filip Łobodziński. "Dzika rzecz. Polska muzyka i transformacja 1989-1993" opowiada o czasach, kiedy pojawiało się wiele możliwości. - Ten okres był też bardzo brutalny – zwrócił uwagę Księżyk.

Data publikacji: 18-10-2020

CBA w Janowie Podlaskim: Klacz sprzedana trzykrotnie taniej?

Państwowa stadnina tanio i w nietypowych okolicznościach pozbyła się pretendentki do tytułu czempionki świata – informuje środowa (14 października) "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 18-10-2020

Koronawirus w Polsce. Przy obecnej dynamice za dwa tygodnie braknie respiratorów

Wciąż rośnie liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2 i przypadków aktywnych w naszym kraju. Czternaście dni - na tyle wystarczy łóżek respiratorowych przy obecnej dynamice rozwoju koronawirusa w Polsce. Tak wynika z modelu matematycznego szacującego wydolność systemu - pisze czwartkowy (15 października) "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 18-10-2020