Bill Murray znów zagra u Wesa Andersona. To już ich dziesiąty wspólny film

Bill Murray znów zagra u Wesa Andersona. To już ich dziesiąty wspólny film Wes Anderson kręci kolejny film, dziesiąty z udziałem amerykańskiego aktora Billa Murraya. Najnowsza produkcja ma nosić tytuł "Asteroid City", a u słynnego reżysera zadebiutują m.in. Tom Hanks, Margot Robbie i Rupert Friend.


Inne artykuły

"Prince Charming" od wtorku w Playerze

"Prince Charming" od wtorku w Playerze "Prince Charming", czyli randkowe reality show, w którym tytułowy książę będzie szukać swojego wymarzonego partnera wśród 13 gejów z Polski, rusza już we wtorek w Player.pl. Program poprowadzi Aggie Lal, influencerka i podróżniczka.

Data publikacji: 12-10-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 12-10-2021

Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.

Data publikacji: 12-10-2021

Kolczak zbrojny. Groźny pająk w Polsce. Dlaczego trzeba uważać?

Kolczak zbrojny to niebezpieczny pająk, którego zaobserwowano na Dolnym Śląsku. Zazwyczaj pająki występujące w Polsce nie są groźne, ale kolczak zbrojny należy do niewielu wyjątków. Jego ugryzienie może doprowadzić do zatrucia. Lepiej na niego uważać.

Data publikacji: 12-10-2021

Naukowcy: Ćwiczenia hamują wzrost komórek nowotworowych

Naukowcy z Edith Cowan University twierdzą, że ćwiczenia fizyczne mogą być jedną z broni w walce z rakiem. Chodzi o miokiny - cząsteczki wydzielane przez mięśnie w czasie ruchu.

Data publikacji: 12-10-2021