Błażej Poboży o demonstracji: obrzydliwa prowokacja Donalda Tuska

Jako absolutnie obrzydliwą prowokację Donalda Tuska opisał wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży decyzję o ustaleniu czasu i miejsca niedzielnej prounijnej manifestacji w Warszawie. - Wybrał najbardziej konfrontacyjny termin - dodał Poboży.


Inne artykuły

Projektant Olivier Rousteing pokazał zdjęcie w bandażach. Ujawnił, że rok temu miał wypadek

Projektant Olivier Rousteing pokazał zdjęcie w bandażach. Ujawnił, że rok temu miał wypadek Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny domu mody Balmain, ujawnił, że został ranny w wypadku w swoim domu w zeszłym roku. Na Instagramie pokazał swoje zdjęcie w opatrunkach i bandażach. "Dokładnie rok temu wybuchł kominek w moim domu" – napisał.

Data publikacji: 12-10-2021

Ruszył 37. Warszawski Festiwal Filmowy

Ruszył 37. Warszawski Festiwal Filmowy Blisko 170 produkcji z całego świata można oglądać w ramach 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, który wystartował w piątek. W repertuarze widnieje między innymi film "Nosorożec" Olega Sencowa. Wydarzenie potrwa do niedzieli 17 października.

Data publikacji: 12-10-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 12-10-2021

Sondaż: Wygrywa PiS, KO zmniejsza dystans

Gdyby wybory odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 35 proc. głosów. Na drugim miejscu plasuje się odrabiająca straty Koalicja Obywatelska - wynika z sondażu Ipsos.

Data publikacji: 12-10-2021

Kolczak zbrojny. Groźny pająk w Polsce. Dlaczego trzeba uważać?

Kolczak zbrojny to niebezpieczny pająk, którego zaobserwowano na Dolnym Śląsku. Zazwyczaj pająki występujące w Polsce nie są groźne, ale kolczak zbrojny należy do niewielu wyjątków. Jego ugryzienie może doprowadzić do zatrucia. Lepiej na niego uważać.

Data publikacji: 12-10-2021