Bortniczuk: maseczka to jest tylko symbol

- Ta maseczka to symbol. Jeżeli w okolicy trzech metrów nie ma nikogo, to czy on musi być w tej maseczce? - pytał w Debacie Dnia polityk Porozumienia Kamil Bortniczuk. Odniósł się w ten sposób do uwagi prowadzącej, że w środę, po raz pierwszy od początku epidemii rzecznik Ministerstwa Zdrowia występował na konferencji prasowej w maseczce ochronnej. 


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Środa, 7 października

Kolejny dzień z rekordem nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród osób z pozytywnym wynikiem testu są m.in. była minister sportu, noworodek ze szpitala w Sierpcu, a także grupa paulinów z Jasnej Góry. Poznańscy naukowcy opracowali test, który ma wskazać wynik w ciągu godziny. Włosi z kolei przedłużają o kilka miesięcy wprowadzony w ich kraju stan wyjątkowy. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 08-10-2020

David Guetta – słynny DJ. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

David Guetta to francuski DJ i producent muzyczny. Od lat uchodzi za jednego z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych DJ-ów na świecie. Współpracuje z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej, takimi jak Nicki Minaj, Kelly Rowland, Sia, Akon czy The Black Eyed Peas. Do jego n...

Data publikacji: 08-10-2020

Paranormal Activity (2007) - domowe nagranie ujawnia przerażającą prawdę

"Paranormal Activity" to film nakręcony w 2007 roku, który stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych horrorów ostatnich dwóch dekad. Czy monitoring ujawni mroczną zagadkę mieszkania młodej pary?  Tytuł oryginalny: Paranormal ActivityGatunek: HorrorReżyseria: Oren PeliS...

Data publikacji: 08-10-2020

Nie żyje Eddie Van Halen

Nie żyje Eddie Van Halen Mój ojciec, Edward Lodewijk Van Halen, przegrał dziś rano swoją długą i żmudną walkę z rakiem - przekazał we wtorek wieczorem jego syn, Wolfgang Van Halen. "Moje serce jest rozdarte i nie sądzę, abym w pełni wydobrzał po jego stracie" - napisał. Muzyk i gitarzysta rockowy lepiej znany jako Eddie Van Halen, miał 65 lat.

Data publikacji: 08-10-2020

Na "Diunę" i "Batmana" trzeba będzie poczekać. Kolejne premiery filmowe opóźnione

Na "Diunę" i "Batmana" trzeba będzie poczekać. Kolejne premiery filmowe opóźnione O blisko rok przesunięta została premiera "Diuny", gdzie w główną rolę wciela się Timothee Chalamet. Film ma wejść na ekrany w październiku przyszłego roku. Fani będą musieli poczekać także dłużej na premierę "Batmana" - do marca 2022 roku.

Data publikacji: 08-10-2020