Bromber o rozmowach w "Dialogu": długie i merytoryczne. Medycy: jesteśmy daleko od porozumienia

To było długie, merytoryczne i emocjonujące spotkanie. Przed nami dalsze rozmowy; jesteśmy już jednak o krok dalej - przekazał po wtorkowych rozmowach z Komitetem Protestacyjno-Strajkowym wiceminister zdrowia Piotr Bromber.


Inne artykuły

Będzie zmiana w hymnie narodowym? Jest projekt ustawy

Uporządkowanie stanu prawnego dot. wykorzystywania symboli państwowych - flagi i godła RP, a także modyfikację tekstu hymnu Polski - polegającą na zamianie kolejności drugiej i trzeciej zwrotki - zakłada przygotowany przez MKDNiS projekt ustawy, który we wtorek opublikowano na stronach RCL.

Data publikacji: 06-10-2021

Prezes NBP Adam Glapiński: NBP nie dopuści do utrwalenia się podwyższonej inflacji

NBP nie dopuści do utrwalenia się podwyższonej inflacji - zapewnił we wtorek prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński. Jednocześnie zauważył, że zbliża się konieczność dostosowania polityki pieniężnej, czyli podwyżki stop procentowych.

Data publikacji: 06-10-2021

Billie Eilish główną gwiazdą festiwalu Glastonbury w 2022 roku

Billie Eilish główną gwiazdą festiwalu Glastonbury w 2022 roku Billie Eilish została ogłoszona główną gwiazdą festiwalu Glastonbury 2022. Piosenkarka poinformowała o tym na Instagramie - na stories pokazała się w bluzie z logo festiwalu z podpisem "2022". Informację potwierdzili organizatorzy.

Data publikacji: 06-10-2021

Rosjanie gotowi do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną, by nagrywać pierwszy film fabularny w kosmosie

Rosjanie gotowi do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną, by nagrywać pierwszy film fabularny w kosmosie Rosyjska ekipa filmowa ma dotrzeć we wtorek na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie tego dnia przed południem wystartuje statek Sojuz-2.1a z aktorką Julią Peresild i reżyserem Klimem Szypienką. Rosjanie zamierzają zrealizować zdjęcia do "Wyzwania", pierwszego w historii filmu fabularnego kręconego w przestrzeni kosmicznej.

Data publikacji: 06-10-2021

Małgorzata Wassermann: Przecież my się wszyscy pozabijamy

- Nie mogę wytrzymać tego jazgotu, który jest wokół, tej walki. Na przykład wprowadzenie tego wulgaryzmu do języka publicznego jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Jej zdaniem "dzisiaj powinniśmy wszyscy zastanowić się, jakie poglądy wyznajemy, dokąd zmierzamy i zrobić krok wstecz".

Data publikacji: 06-10-2021