Bronisław Cieślak nie żyje. "Sympatyczny, serdeczny, bardzo koleżeński"

Bronisław Cieślak nie żyje. "Sympatyczny, serdeczny, bardzo koleżeński" Bronisław Cieślak zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 77 lat. Zadebiutował w serialu "Znaki szczególne", a niedługo później dostał główną rolę porucznika Borewicza w kultowym "07 zgłoś się". - Mimo tego że ostatnie miesiące i lata swojego życia był strasznie poniewierany chorobą, nigdy na to się nie skarżył, nie narzekał - relacjonował w TVN24 publicysta Leszek Mazan.


Inne artykuły

Jako sierżant Olszańska wspierała porucznika Borewicza. "Z najtrudniejszych sytuacji wychodził dowcipem"

Jako sierżant Olszańska wspierała porucznika Borewicza. "Z najtrudniejszych sytuacji wychodził dowcipem" Zawsze mi pomagał, radził w sytuacjach. Różnych, prywatnych, życiowych, na planie. Dawał mi dobre rady - tak Ewa Florczak w TVN24 wspominała swojego ekranowego partnera, zmarłego Bronisława Cieślaka. Aktorka podkreśliła, że odtwórca filmowego porucznika Sławomira Borewicza "miał niesamowite poczucie humoru".

Data publikacji: 03-05-2021

Agencja Reutera: Polscy lekarze wołają o pomoc

- Liczba ciężko chorych pacjentów w ostatnich dniach przerosła wizje z moich najgorszych koszmarów - mówi cytowana przez agencję prasową Reutera Kinga Szlachcic-Wyroba, anestezjolożka ze Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Reuters w reportażu z Polski opisuje dramatyczną sytuację w szpitalach. - Polscy lekarze wołają o pomoc - czytamy.

Data publikacji: 03-05-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 03-05-2021

NASA przesuwa pierwszy lot helikopterem na Marsie

NASA poinformowała o konieczności przesunięcia pierwszego lotu mini-helikoptera Ingenuity na Marsie o co najmniej kilka dni. Powodem jest prawdopodobna usterka techniczna, którą wykryto podczas testu wirników maszyny.

Data publikacji: 03-05-2021

​Zagraniczne media piszą o Warszawie. Wszystko przez mumię ciężarnej kobiety

Pierwsza rozpoznana na świecie egipska mumia ciężarnej kobiety znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie. O niezwykłym eksponacie w warszawskim muzeum rozpisują się zagraniczne media i agencje prasowe.

Data publikacji: 03-05-2021