Były radny PiS-u znęcał się nad żoną. Mimo wyroku, nigdy nie trafił do więzienia

Jej historią żyła cała Polska, po tym jak światło dzienne ujrzały dramatyczne nagrania, na których słychać, jak znęcał się nad nią mąż - wówczas radny Prawa i Sprawiedliwości. Konsekwencją tych taśm był rozwód i sprawa przeciwko oprawcy. Mężczyzna został skazany na karę dwóch lat bezwzględnego więzienia. Nigdy za kratki jednak nie trafił. Materiał Raportu autorstwa Magdaleny Gwóźdź.


Inne artykuły

"Cały ten tydzień będzie czymś nigdy dotąd niespotkanym w Nowym Jorku"

"Cały ten tydzień będzie czymś nigdy dotąd niespotkanym w Nowym Jorku" Mieszkańcy Nowego Jorku przez tydzień będą świętować zniesienie pandemicznych restrykcji. Burmistrz Bill de Blasio poinformował, że punktem kulminacyjnym tej celebracji ma być trzygodzinny koncert z udziałem 60 tysięcy osób.

Data publikacji: 10-06-2021

"Sean Penn – na ratunek Haiti". Już niebawem premiera nowego dokumentu w Playerze

"Sean Penn – na ratunek Haiti". Już niebawem premiera nowego dokumentu w Playerze Już za kilka dni, 14 czerwca, w Playerze zadebiutuje film dokumentalny "Sean Penn – na ratunek Haiti". Produkcja discovery+ Originals pozwoli użytkownikom serwisu poznać filantropijną twarz hollywoodzkiego celebryty. Natomiast już teraz widzowie mogą cieszyć oko innymi filmami, między innymi "GameStop: Amatorzy kontra Wall Street" opowiadającym o wydarzeniach z początku tego roku, które wstrząsnęły światem finansów.

Data publikacji: 10-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 10-06-2021

"Przegląd": 63 cele: Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Według odtajnionych w USA dokumentów tu miały spaść amerykańskie bomby atomowe.

Data publikacji: 10-06-2021

Czeka nas rewolucja w szczepieniach? Naukowcy z USA opracowują nową metodę

Tabletka wkładana pod język może zrewolucjonizować proces szczepień. Naukowcy z Minnesoty pracują nad nową metodą wprowadzania do organizmu białkowych preparatów. Może to pomóc w opracowaniu m.in. szczepionki przeciw HIV.

Data publikacji: 10-06-2021