CBA w szczecińskim szpitalu. Pełnomocnik Grodzkiego: to próba kreowania dowodów

Działania prokuratury i CBA w sprawie rzekomej korupcji w szpitalu w Szczecinie-Zdunowie w czasie, gdy jego dyrektorem był obecny marszałek Senatu Tomasz Grodzki, to próba wykreowania dowodów – podkreślił w czwartek pełnomocnik marszałka adwokat Jacek Dubois.


Inne artykuły

Rekordowe liczby zakażeń bez rekordowej liczby zgonów. GIS wyjaśnia

​Kolejne kraje biją rekordy potwierdzonych przypadków zakażeń SARS-CoV-2, a jednocześnie liczba zgonów utrzymuje się na porównywalnym poziomie co wiosną - np. w Polsce - czy wręcz dużo, dużo niższym, jak np. we Francji. - Nie należy się ekscytować za bardzo liczbą dodatnich przypadków - stwierdza w rozmowie z Interią rzecznik GIS Jan Bondar.

Data publikacji: 25-09-2020

Agnieszka Grzelak – jedna z najpopularniejszych youtuberek. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Agnieszka Grzelak to popularna polska youtuberka. Na swoim kanale „Agnieszka Grzelak Vlog” dzieli się między innymi relacjami ze swoich podróży, a także przeprowadza różnego rodzaju challenge. Dużą popularność zdobyła dzięki serii „JAPANA Zjadam”, w które...

Data publikacji: 25-09-2020

Canal+ produkuje 2. sezon "Kruk. Szepty słychać po zmroku"

Canal+ ogłosił właśnie, że 3 lata po zakończeniu pierwszego sezonu powróci serial "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Oprócz tego trwają także zdjęcia do kolejnego polskiego serialu kryminalnego. Co jeszcze pojawi się w Canal+ i o czym będą seriale, które pojawią się, prawdopodobn...

Data publikacji: 25-09-2020

Nie żyje Juliette Greco. "Jej życie było niezwykłe"

Nie żyje Juliette Greco. "Jej życie było niezwykłe" Juliette Greco zmarła w środę w wieku 93 lat. Ikona francuskiej piosenki i aktorka odeszła "w otoczeniu rodziny w ukochanym domu w Ramatuellev".

Data publikacji: 25-09-2020

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" wchodzi do kin

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" wchodzi do kin Debiut fabularny Jana Holoubka pokazuję historię Tomasza Komendy, niesłusznie skazanego za gwałt i zabójstwo 15-latki.

Data publikacji: 25-09-2020