"Czarna wdowa" - premiera znowu przesunięta. Inne filmy też pojawią się później

Już od kilku dni w Internecie głośno było o tym, że film "Czarna Wdowa" może się przesunąć. Teraz mamy już pewność. Film miał otworzyć 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela w maju 2020 roku. Pandemia jednak zmusiła twórców do przesunięcia premiery na listopad. Marvel i Disney zdecydowali...


Inne artykuły

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami Były wokalista One Direction Zayn Malik i amerykańska modelka Gigi Hadid powitali na świecie swoją pierwszą córkę. "Zdrowa i piękna" - napisał na Twitterze Malik.

Data publikacji: 25-09-2020

Harry i Meghan wypowiedzieli się w sprawie amerykańskich wyborów. Na Wyspach niezadowolenie

Harry i Meghan wypowiedzieli się w sprawie amerykańskich wyborów. Na Wyspach niezadowolenie Książę Harry i księżna Meghan, wypowiadając się w sprawie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, złamali zasadę politycznej neutralności monarchii i mogą zaszkodzić specjalnym relacjom Wielkiej Brytanii ze Stanami Zjednoczonymi - ocenia brytyjska prasa. Od wypowiedzi pary książęcej odciął się Pałac Buckingham.

Data publikacji: 25-09-2020

Rząd PiS zadowolony z wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej

Państwa członkowskie Unii Europejskiej mogą wprowadzić ograniczenia w świadczeniu usług najmu krótkoterminowego – orzekł unijny Trybunał Sprawiedliwości. Polski rząd jest zachwycony - pisze środowy (22 września) "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 25-09-2020

Kto powinien zostać premierem po rekonstrukcji rządu? Wskazania Polaków

Polacy nie chcą zmian na stanowisku szefa rządu - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster wykonanego na zlecenie "Super Expressu".

Data publikacji: 25-09-2020

Życie na Wenus? NASA rozważa wysłanie czterech sond

Po sensacyjnym odkryciu w atmosferze Wenus fosfiny (fosforowodoru) - czyli gazu produkowanego na Ziemi przez bakterie beztlenowe - amerykańska agencja kosmiczna NASA rozważa wysłanie do kwietnia przyszłego roku czterech sond na planety Układu Słonecznego. Dwie z nich miałyby trafić właśnie na Wenus.

Data publikacji: 25-09-2020