Czarnek: ruch Trzaskowskiego utonął w Wiśle razem z fekaliami

- Dziś mamy wyścigi: ruch Rafała Trzaskowskiego, ruch Szymona Hołowni. To są wyścigi o panowanie na opozycji - ocenił w Debacie Dnia poseł PiS Przemysław Czarnek. Jak powiedział, ruch Trzaskowskiego utonął w Wiśle razem z fekaliami.


Inne artykuły

Śnięte ryby nad Wisłą k. Łomianek. Sprawę zbada WIOŚ

W poniedziałek znaleziono ok. 10 kg śniętych ryb nad Wisłą w miejscowości Burakowo niedaleko Łomianek. Sprawą zajmie się Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie - poinformował rzecznik prasowy Wód Polskich Sergiusz Kieruzel.

Data publikacji: 08-09-2020

Morawiecki: dzięki rządowi Polska jest w lepszej sytuacji niż inne kraje

Dzięki szybkiej reakcji rządu i pakietom pomocowym po wybuchu epidemii Polska jest w lepszej sytuacji niż inne kraje - oświadczył premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek podczas ABSL FDI forum Crisis Boosting Investments w Warszawie.

Data publikacji: 08-09-2020

Michele Morrone – filmowy Don Massimo Torricelli z „365 dni”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Michele Morrone jest włoskim aktorem, piosenkarzem oraz modelem. Zrobiło się o nim głośno za sprawą głównej roli Don Massima Torricelliego w ekranizacji powieści „365 dni” autorstwa Blanki Lipińskiej. Film z jego udziałem stał się jedną z najchętniej oglądanych polskich produkcji...

Data publikacji: 08-09-2020

Rozłąka – oczy całego świata skupione są na nich

Kosmos od wieków budzi naszą ciekawość i chęć zrozumienia odwiecznych zasad rządzących wszechświatem. Dopiero jednak w XX wieku udało nam się opuścić Ziemię i odkryć choć kawałek kosmosu, który jest nam najbliższy. Być może w przyszłości uda nam się wyruszyć na Marsa… O takiej z...

Data publikacji: 08-09-2020

"To jest ogromna siła tego serialu, że problemy nie są wydumane. To grupa przyjaciół, którzy oddaliby za siebie życie"

"To jest ogromna siła tego serialu, że problemy nie są wydumane. To grupa przyjaciół, którzy oddaliby za siebie życie" Powrót do kręcenia serialu "Usta usta" to najcudniejsze, co mogło nas spotkać - powiedziała we "Wstajesz i weekend" w TVN24 aktorka Sonia Bohosiewicz. - Powoli nam doskwierało to, że siedzimy w domach, zaczęło być bardzo ciężko. Przez cały czas gdzieś miałam z tyłu głowy, że ten świat, do którego przywykłam i który kocham, może już nigdy nie wrócić. I w tym momencie zadzwonił telefon i pojawiła się informacja: słuchajcie, wracamy z serialem "Usta usta" - opowiadała.

Data publikacji: 08-09-2020