Czy przyszłą szczepionkę na COVID-19 należy kupić i czy ma być obowiązkowa? Odpowiedzi kandydatów

Czy jeśli powstanie szczepionka na koronawirusa, to Polska powinna ją kupić, czy szczepionka powinna być wówczas obowiązkowa. Zebraliśmy dla was odpowiedzi wszystkich kandydatów na prezydenta.


Inne artykuły

Radysy: martwe psy w schronisku dla zwierząt. "Wiele z nich ma udar słoneczny"

Prokuratorzy, kilkudziesięciu policjantów i obrońcy praw zwierząt weszli w środę do schroniska dla psów w Radysach na Mazurach. - Znaleziono w boksach pewną ilość zwłok psów, jak i też na tę chwilę kilkanaście psów w stanie zagrażającym życiu - mówił Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Trwa śledztwo w sprawie nierzetelnego nadzoru służb weterynaryjnych nad tym miejscem.

Data publikacji: 18-06-2020

Jarosław Kret od roku jest w nowym związku? Jego wybranką jest uczestniczka "MasterChefa"

Beata Tadla i Jarosław Kret byli szczęśliwą parą przez pięć lat - aż do 2018 roku, kiedy to nagle gruchnęła wieść o tym, że para się rozstała. Ponoć Kret jeszcze później zabiegał o to, aby Tadla mu wybaczyła i do niego wróciła, ale ta była nieugięta. Najwidoczniej cały ten etap pogodyn...

Data publikacji: 18-06-2020

„O mnie się nie martw” - ruszyły prace na planie 13. sezonu serialu

Jak podaje portal Wirtualne Media, w pierwszych tygodniach czerwca rozpoczęły się zdjęcia do trzynastego sezonu serialu „O mnie się nie martw”. O wystartowaniu prac na planie poinformowała również na swoim instagramowym profilu Karolina Bacia, która w serialu wciela się w j...

Data publikacji: 18-06-2020

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020"

Zdjęcia, memy, wycinki, zapiski... Dołóż swoją cegiełkę do "Archiwum Pandemii A.D. 2020" Pokaż jak wygląda twoje życie w czasie pandemii COVID-19. Zdradź swoje sposoby na przetrwanie izolacji i zostań kronikarzem. 33 państwowe archiwa zbierają "pamiątki" z czasu walki z koronawirusem. Nadesłane zdjęcia, filmiki, zapiski, a nawet memy trafią do specjalnej kolekcji.

Data publikacji: 18-06-2020

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii

Ceremonia rozdania Oscarów przełożona z powodu pandemii Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej poinformowała, że ceremonia rozdania Oscarów za 2020 rok została z powodu pandemii COVID-19 przełożona. Gala odbędzie się 25 kwietnia 2021 roku.

Data publikacji: 18-06-2020