Czy Trzaskowski zgadza się na adopcję przez pary homoseksualne? Ważna deklaracja

Gdyby Rafał Trzaskowski wygrał wybory prezydenckie, nie zgodzi się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne - zapewnił poseł Koalicji Obywatelskiej Tomasz Lenz. W Debacie dnia dodał, że kandydat KO na prezydenta jest alternatywą dla prezydenta będącego długopisem Kaczyńskiego.


Inne artykuły

Astronauci z kapsuły Dragon są już na pokładzie ISS

Dwaj amerykańscy astronauci Robert Behnken i Douglas Hurley z kapsuły Dragon są już na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Misja firmy SpaceX miliardera Elona Muska oraz NASA przebiegła w weekend bez zakłóceń.

Data publikacji: 03-06-2020

Śmierć George'a Floyda. Facebook zmienia ikony na czarno-białe

Słyszymy cię, widzimy cię i jesteśmy z tobą - napisano na oficjalnym koncie Instagrama na Twitterze, zmieniając ikonę w mediach społecznościowych na czarno-białą. Podobny gest uczyniły wszystkie aplikacje należące do Facebooka. Przeciwstawiamy się rasizmowi. Stajemy przy naszej czarnej społeczności - dodano, solidaryzując się z akcją #BlackLivesMatter.

Data publikacji: 03-06-2020

Powstaje szczepionka na bazie tych sprzed 100 lat. Ma chronić także przed kolejnymi koronawirusami

Holenderscy naukowcy używają techniki przygotowywania szczepionek z 1927 r., aby nakłonić ludzki układ odpornościowy do zaatakowania SARS-CoV-2. Badacze z University Medical Center w Amsterdamie sądzą, że nowa szczepionka ochroni ludzi również przed wybuchem kolejnej epidemii wywołanej innymi koronawirusami.

Data publikacji: 03-06-2020

Polityk Lewicy mówił o rodzinie Szumowskiego. Tarczyński z PiS obiecał mu proces

- Rodzina Szumowskich zarabia duże pieniądze na tym, że w Polsce jest epidemia - powiedział w programie Debata Dnia poseł Lewicy Andrzej Rozenek. Zareagował na to Dominik Tarczyński, europoseł PiS obiecał mu wytoczenie procesu. - Skończyły się czasy, że możecie nas opluwać - stwierdził Tarczyński.

Data publikacji: 03-06-2020

Rzecznik Praw Dziecka o naciąganiu ocen: to nie był żart, ale życzenia aktualne w dobie koronawirusa

Rzecznik Praw Dziecka, który zaproponował, żeby dzieci sklasyfikować plus jeden stopień, został za ten pomysł skrytykowany przez ministra edukacji. Mikołaj Pawlak zaapelował jednak do wszystkich, którzy mają na to wpływ, o naciąganie ocen. Zwłaszcza tym uczniom, którzy z powodu pandemii, jakichś przyczyn technicznych są w gorszej sytuacji, zwłaszcza w małych miejscowościach.

Data publikacji: 03-06-2020