Dawid Narożny reaguje na zaręczyny byłej żony. Przy okazji wbija jej szpilę

Magda Narożna i Dawid Narożny wiele lat byli razem w zespole „Piękni i Młodzi”, ale tworzyli również szczęśliwą parę w życiu prywatnym. Niestety, wydaje się, że tylko pozornie. Dlatego właśnie wszyscy byli zaskoczeni, kiedy okazało się, że para zamierza się rozwieść, o czym poinfo...


Inne artykuły

Joe Pesci – mistrz kina gangsterskiego. Znacie wszystkie filmy z jego udziałem?

Joe Pesci jest amerykańskim aktorem o włoskich korzeniach. Gdy miał cztery lata, po raz pierwszy wystąpił w radiu. Już rok później zaczął występować na Broadwayu, a w wieku dziesięciu lat rozpoczął stałą pracę w programie telewizyjnym „Star Time Kids”. Później próbow...

Data publikacji: 24-07-2020

Remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata

Remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata Główny architekt francuskich pomników historycznych Pascal Prunet zapowiedział, że remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata. Wnętrze perły francuskiej architektury gotyckiej strawił częściowo pożar, który wybuchł w sobotni poranek.

Data publikacji: 24-07-2020

Kim Kardashian prosi o "współczucie i empatię"

Kim Kardashian prosi o "współczucie i empatię" Kim Kardashian West zwróciła się do fanów i mediów, prosząc o współczucie i empatię dla swojego męża, rapera Kanye Westa, i jego zmagań z chorobą afektywną dwubiegunową. W poniedziałek i wtorek West zamieścił na Twitterze serię wpisów, między innymi o tym, że chce się rozwieść.

Data publikacji: 24-07-2020

"Rz": Sejm nie boi się już koronawirusa

W Sejmie luzowane są obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Podczas zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na drugą kadencję na sali plenarnej nie będzie obowiązywał limit miejsc - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Data publikacji: 24-07-2020

"DGP": Ciąg dalszy maratonu wyborczego? Wraca pomysł podziału Mazowsza

Na jesieni mogą nas czekać kolejne wybory. PiS zamierza ostro przyspieszyć w sprawie wyodrębnienia stolicy z województwa mazowieckiego - wynika z nieoficjalnych ustaleń "Dziennika Gazety Prawnej". Według gazety projekt ustawy w tej sprawie ma trafić do Sejmu jeszcze w lipcu.

Data publikacji: 24-07-2020