Demi Lovato zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Jej pierścionek jest ogromny! [ZDJĘCIA]

Demi Lovato ma za sobą sporo nieudanych i burzliwych związków. Spokój znalazła dopiero u boku Maxa Ehricha. Przez bardzo długi czas wokalistka zmagała się z depresją i uzależnieniem od heroiny, a w pewnym momencie była bliżej śmierci niż kiedykolwiek indziej - przedawkowała bowiem nark...


Inne artykuły

Stuart Malutki – nietypowy przyjaciel

Przez dziesiątki lat powstały setki filmów familijnych, które świetnie sprawdzają się podczas rodzinnych seansów. Niektóre z nich nawet po latach budzą rozrzewnienie i są świetnie wspominane. Wszystko dzięki kultowym bohaterom, którzy rozgościli się w kulturze popu...

Data publikacji: 25-07-2020

Nie żyje Jacek Czyż. "Jest Mu teraz spokojniej i śpiewa 'ojejku jejku' w najlepszym możliwym składzie"

Nie żyje Jacek Czyż. "Jest Mu teraz spokojniej i śpiewa 'ojejku jejku' w najlepszym możliwym składzie" Zmarł Jacek Czyż, aktor teatralny, a przede wszystkim dubbingowy. Miał 67 lat. Był znany między innymi z podkładania głosu pod Tygryska z "Kubusia Puchatka". O śmierci aktora poinformował jego syn Aleksander Orsztynowicz-Czyż.

Data publikacji: 25-07-2020

Andrzej Strzelecki spoczął na Powązkach

Andrzej Strzelecki spoczął na Powązkach Andrzej Strzelecki został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Aktor, reżyser, scenarzysta i wykładowca spoczął w piątek na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie.

Data publikacji: 25-07-2020

Wraca sprawa wypadku z udziałem Włodzimierza Cimoszewicza. Doniesienia "SE"

Prokuratorzy z Białegostoku wystąpią do Parlamentu Europejskiego o pozbawienie europosła Włodzimierza Cimoszewicza immunitetu - donosi piątkowy "Super Express".

Data publikacji: 25-07-2020

​"Rzeczpospolita": Kulisy walki o następcę Adama Bodnara

Kandydata na następcę Adama Bodnara zgłosi strona społeczna - informuje "Rzeczpospolita". Kadencja RPO kończy się 9 września. Kto ma największą szansę, by go zastąpić? Wybija się szczególnie jedno nazwisko.

Data publikacji: 25-07-2020