Dziesiątki ludzi przed siedzibą Trójki. Nie było emisji nowego notowania listy przebojów, które wygrał Kazik

Dziesiątki ludzi przed siedzibą Trójki. Nie było emisji nowego notowania listy przebojów, które wygrał Kazik Przed budynkiem radiowej Trójki na Myśliwieckiej 3/5/7 w piątek wieczorem zebrały się dziesiątki ludzi, protestujących przeciwko ostatnim wydarzeniom w rozgłośni. Na antenie radia nie wyemitowano 1999. notowania Listy Przebojów Trójki, jednak w sieci opublikowano jego wyniki. Na miejscu pierwszym znalazł się utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój".


Inne artykuły

Jacek Sasin dla "Gazety Polskiej": Stałem się symbolem

"Stałem się symbolem działań mających doprowadzić do tego, by mimo epidemii wybory odbyły się w terminie konstytucyjnym. W związku z tym trzeba było mnie wściekle zaatakować, a przy okazji zohydzić cały proces wyborczy" - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Data publikacji: 23-05-2020

Bydgoszcz: Tajemniczy wypadek. Samobójstwo kierowcy?

W minioną niedzielę (17 maja) pod Bydgoszczą doszło do tragicznych i zagadkowych wydarzeń. Sprawę wyjaśnia tamtejsza prokuratura – donosi "Express Bydgoski".

Data publikacji: 23-05-2020

Brytyjscy naukowcy: Przechodzimy recesję Słońca

Recesja - to słowo pada często odniesieniu do światowej gospodarki, ale tym razem chodzi o obniżenie aktywności Słońca, o czym donoszą brytyjskie media. Przechodzimy właśnie okres zmniejszonej aktywności na powierzchni tej życiodajnej gwiazdy.

Data publikacji: 23-05-2020

"Czas Zarazy". Copernicus Festival online

Jak przebiegały dotychczasowe epidemie w historii? Czym była słynna "zaraza ateńska"? Jaka była geneza grypy hiszpanki? Organizatorzy Copernicus Festival zapraszają na cykl pt. "Czas zarazy". I jak zapowiadają, festiwal powróci w tradycyjnej formie we wrześniu.

Data publikacji: 23-05-2020

Pełnomocnik ds. przestrzeni kosmicznej. Nowe stanowisko w MON

W MON zostanie powołany pełnomocnik ministra obrony narodowej do spraw przestrzeni kosmicznej, który ma przygotować strategię resortu w tej dziedzinie. Decyzja szefa MON w tej sprawie została opublikowana w poniedziałek w Dzienniku Urzędowym MON.

Data publikacji: 23-05-2020