Edyta Pazura - żona Cezarego Pazury. Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci

Edytę Pazurę zna chyba każdy, kto chociaż raz słyszał o Cezarym Pazurze. Jest to bowiem jego żona, w której znalazł swoje szczęście. Jest osobą związaną z show-biznesem, jest matką trójki dzieci i spełniona kobietą. Co o niej wiecie?  Wszystko o: Edyta Pazura Data i miejsce urod...


Inne artykuły

Harvey Keitel – absolutnie najlepsze kreacje aktorskie

Harvey Keitel należy do grona najbardziej znanych i cenionych amerykańskich aktorów. Co ciekawe, w młodości miał duże problemy z jąkaniem. Wkrótce zaczął uczęszczać na kursy aktorstwa, które pomogły mu się wyleczyć z tej przypadłości. Karierę rozpoczynał na off-Broadwayu. W 1967...

Data publikacji: 01-08-2020

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbywa się pod hasłem "Najpiękniejsza domówka świata". Z uwagi na pandemię COVID-19 tradycyjną imprezę na polu w Kostrzynie nad Odrą zastąpiono festiwalem zorganizowanym w warszawskim studiu. Jest transmitowany bezpłatnie na żywo.

Data publikacji: 01-08-2020

Reżyser "Bugsy Malone", "Sławy" i "Evity" nie żyje. Alan Parker miał 76 lat

Reżyser "Bugsy Malone", "Sławy" i "Evity" nie żyje. Alan Parker miał 76 lat Jeden z najwybitniejsych brytyjskich reżyserów filmowych Alan Parker nie żyje. Twórca takich filmów jak "Bugsy Malone", "Sława", "The Wall", "Ptasiek", "Missisipi w ogniu" i "Evita", zmarł w piątek w wieku 76 lat - poinformowała jego rodzina.

Data publikacji: 01-08-2020

"Rz": Luksusowe samochody dla KAS

Krajowa Administracja Skarbowa w publicznym, jawnym przetargu kupuje 32 auta, w tym 12 w wersji sportowej z 300-konnym silnikiem. Samochody mają trafić do wydziałów operacyjno-rozpoznawczych KAS, które rozpracowują m.in. mafie VAT-owskie i narkotykowe - informuje w czwartek "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 01-08-2020

Rafał Trzaskowski dla "DGP": Jedyną drogą do wygrania jest konsolidacja opozycji

"Jedyną drogą do wygrania jest konsolidacja opozycji, ścisła współpraca i być może wspólne listy przy zachowaniu autonomii każdego ugrupowania" – ocenił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Data publikacji: 01-08-2020