Eurojackpot. Gigantyczna wygrana w Polsce

Tylko jedna osoba trafiła wszystkie szczęśliwe numery w loterii Eurojackpot. Szczęśliwiec, który kupił kupon pod Warszawą zgarnie 96 805 666,90 zł.


Inne artykuły

Krzysztof Gonciarz – podróżujący youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Krzysztof Gonciarz jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Rozpoznawalność przyniosły mu przede wszystkim dwa kanały prowadzone w serwisie YouTube – komediowy „Zapytaj Beczkę” oraz wideoblog „Krzysztof Gonciarz”, w którym opowiada o swoich l...

Data publikacji: 12-09-2020

Ostatni Mohikanin (1992) - miłość w cieniu wojny

"Ostatni Mohikanin" to film nakręcony w 1992 roku, który jednak do dziś cieszy się mianem jednego z najbardziej kultowych w historii kinematografii. Produkcja skupia się na losach pewnego Indianina, który dla miłości gotowy jest do każdego poświęcenia.  Tytuł oryginalny: The Last...

Data publikacji: 12-09-2020

Nie żyje Gienek Loska. Wokalista zmarł w rodzinnym mieście

Nie żyje Gienek Loska. Wokalista zmarł w rodzinnym mieście Gienek Loska nie żyje. Informację przekazała Polska Fundacja Muzyczna. Wokalista zmarł w środę wieczorem w domu swojej mamy, która opiekowała się nim od momentu, gdy doznał wylewu. Artysta miał 45 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek w rodzinnym mieście na Białorusi.

Data publikacji: 12-09-2020

Dziewczyna Bonda, kilka dekad później gwiazda "Gry o tron". Zmarła Diana Rigg

Dziewczyna Bonda, kilka dekad później gwiazda "Gry o tron". Zmarła Diana Rigg Brytyjska aktorka Diana Rigg, która zdobyła sławę dzięki serialowi "Rewolwer i melonik", a ostatnio wystąpiła w "Grze o tron", zmarła w wieku 82 lat. Na początku roku zdiagnozowano u niej raka.

Data publikacji: 12-09-2020

"DGP": PiS myśli o napisaniu kodeksu wyborczego od nowa

W ramach jesiennej ofensywy programowej PiS myśli o napisaniu kodeksu wyborczego od nowa. Zmiany mają dotyczyć m.in. publikowania sondaży czy finansowania kampanii wyborczych - pisze w środowym (9 września) wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".

Data publikacji: 12-09-2020