Frekwencja w samolotach w 2020 roku. Pandemia cofnęła lotnictwo o 15 lat. Nowy raport ULC

2020 rok zapisze się w historii lotnictwa jako okres, gdy zniknęły miliony podróżnych, a w powietrze wzbiło się znacznie mniej samolotów pasażerskich. Koronawirus sprawił, że porty lotnicze obsłużyły tyle osób, co 15 lat temu. Sytuację nieznacznie poprawiły tylko zeszłoroczne wakacje, gdy przez kilka miesięcy miejsca na pokładach maszyn zajmowali urlopowicze.


Inne artykuły

Wielkopolskie: wirtualne XXV Spotkanie Młodych Lednica 2000

Na Polach Lednickich w sobotę późnym popołudniem oficjalnie rozpoczęło się XXV Spotkanie Młodych Lednica 2000. W tym roku odbywa się ono online. Przebiega pod hasłem Usłysz.

Data publikacji: 06-06-2021

Wielkopolskie. Element grobu spadł na 5-latkę. Zamknięty cmentarz w Łopiennie

5-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w Poznaniu po tym, jak na cmentarzu w Łopiennie (woj. wielkopolskie) spadł na nią element nagrobka. Dziecko, które dodatkowo uderzyło się w głowę, było nieprzytomne. Zabrał go śmigłowiec LPR.

Data publikacji: 06-06-2021

Powrót mistrzów kina na Lazurowe Wybrzeże, Jodie Foster z Honorową Złotą Palmą. Cannes bez Polaków

Powrót mistrzów kina na Lazurowe Wybrzeże, Jodie Foster z Honorową Złotą Palmą. Cannes bez Polaków Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, jedna z najbardziej prestiżowych imprez świata filmu, powraca do względnej normalności. Szefowie imprezy ogłosili tegoroczną listę tytułów. Miłośnicy kina, którzy dotrą na Lazurowe Wybrzeże, będą mogli zobaczyć najnowsze filmy wybitnych twórców: Leosa Caraxa, Paula Verhoevena, Wesa Andersona, Asghara Farhadiego, Francois Ozona, Mii Hansen-Love, Ildikó Enyedi czy Seana Penna.

Data publikacji: 06-06-2021

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!". "450 dni czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać"

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!". "450 dni czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać" Przed nami trzynasta edycja programu TVN "Mam talent!". W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment jako juror oraz Michał Kempa jako nowy drugi prowadzący.

Data publikacji: 06-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 06-06-2021