Gal Gadot nową Kleopatrą. Za kamerą reżyserka "Wonder Woman"

Gal Gadot nową Kleopatrą. Za kamerą reżyserka "Wonder Woman" Gwiazda "Wonder Woman" Gal Gadot wcieli się w rolę Kleopatry w widowisku historycznym poświęconym ostatniej królowej hellenistycznego Egiptu. Film wyreżyseruje twórczyni obu części wspomnianego filmu Patty Jenkins, a scenariusz napisze Laeta Kalogridis, znana między innymi z "Wyspy tajemnic" Martina Scorsese.


Inne artykuły

Jarosław Kaczyński o "piątce dla zwierząt": Nie ustąpimy

Uruchomię mechanizm koordynacji działań w obszarach, które dotyczą szeroko rozumianego bezpieczeństwa kraju - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie" wicepremier Jarosław Kaczyński, który stoi na czele Komitetu ds. Bezpieczeństwa i Obronności. Jak dodaje, priorytetem jest teraz epidemia COVID-19. Prezes PiS wypowiedział się też w kwestii tzw. "piątki dla zwierząt".

Data publikacji: 15-10-2020

CBA w Janowie Podlaskim: Klacz sprzedana trzykrotnie taniej?

Państwowa stadnina tanio i w nietypowych okolicznościach pozbyła się pretendentki do tytułu czempionki świata – informuje środowa (14 października) "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 15-10-2020

​Koronawirus. Jak to z tymi maskami jest - pomagają czy nie pomagają?

Jeszcze w maju Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) twierdziła, że osoby zdrowe nie powinny nosić masek i że zakrywanie ust i nosa przez całe społeczeństwo przynosi więcej szkody niż pożytku. Dziś twierdzi się na odwrót. W siłę tymczasem rosną ruchy antymaseczkowe. Jaka jest prawda na temat skuteczności noszenia masek przez całą populację?

Data publikacji: 15-10-2020

Seniorzy online. Jak starsze osoby korzystają z internetu?

Zakupy, rozmowy, załatwianie spraw urzędowych, rozrywka, nawiązywanie przyjaźni, a nawet randki. Za pośrednictwem internetu możesz załatwić dziś niemalże wszystko. Nowe technologie pozwalają na zorganizowanie ważnych dla nas spraw nie tylko z ukochanego fotela, ale także z dowolnego miejsca na ziemi.

Data publikacji: 15-10-2020

Kto jest najbardziej narażony na śmierć z powodu COVID-19. Wyniki badań szwedzkich naukowców

Samotny mężczyzna o niskich dochodach, z niższym poziomem wykształcenia - to osoba częściej narażona na śmierć z powodu COVID-19 niż inni chorzy. Takie są wyniki badań szwedzkich naukowców z Uniwersytetu Sztokholmskiego, które opublikowano w czasopiśmie akademickim Nature Communications.

Data publikacji: 15-10-2020