Giertych przechodzi badania. "Jego stan zdrowia jest dobry"

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował w czwartek wieczorem na Twitterze, że stan adwokata Romana Giertycha, który zemdlał podczas przeszukiwań CBA w jego domu w Józefowie, jest dobry. W tej chwili wykonywane są rutynowe badania lekarskie - dodał Żaryn.


Inne artykuły

Matthew McConaughey – gwiazdor filmu „Witaj w klubie”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Matthew McConaughey jest amerykańskim aktorem, reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Rozpoznawalność na całym świecie przyniósł mu udział między innymi w takich produkcjach jak „Interstellar”, „Wilk z Wall Street”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni” c...

Data publikacji: 16-10-2020

uTorrent - darmowe pobieranie torrentów

Jednym ze źródeł wymiany danych w sieci są torrenty. Darmowy uTorrent to program, który pozwala bezpłatnie wymieniać się plikami w sieci jednocześnie je udostępniając. Jak wyjaśnić działanie torrentów? Najprościej porównać je do sieci p2p. Użytkownik programu, kt&oac...

Data publikacji: 16-10-2020

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie Kobieta na obrazie "Pocałunek" Gustava Klimta nie klęczy, nie jest bosa, nie obejmuje mężczyzny czy nie jest naga? Na to pytanie za 20 tysięcy złotych odpowiadała pani Hanna Ołbińska z Warszawy. 

Data publikacji: 16-10-2020

Gal Gadot nową Kleopatrą. Za kamerą reżyserka "Wonder Woman"

Gal Gadot nową Kleopatrą. Za kamerą reżyserka "Wonder Woman" Gwiazda "Wonder Woman" Gal Gadot wcieli się w rolę Kleopatry w widowisku historycznym poświęconym ostatniej królowej hellenistycznego Egiptu. Film wyreżyseruje twórczyni obu części wspomnianego filmu Patty Jenkins, a scenariusz napisze Laeta Kalogridis, znana między innymi z "Wyspy tajemnic" Martina Scorsese.

Data publikacji: 16-10-2020

Jarosław Kaczyński o "piątce dla zwierząt": Nie ustąpimy

Uruchomię mechanizm koordynacji działań w obszarach, które dotyczą szeroko rozumianego bezpieczeństwa kraju - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie" wicepremier Jarosław Kaczyński, który stoi na czele Komitetu ds. Bezpieczeństwa i Obronności. Jak dodaje, priorytetem jest teraz epidemia COVID-19. Prezes PiS wypowiedział się też w kwestii tzw. "piątki dla zwierząt".

Data publikacji: 16-10-2020