Grzesiowski: ci, którzy dziś chorują, zakazili się od osób zarażonych w czasie kampanii

Wzrost zakażeń koronawirusem może wiązać się ze spotkaniami w czasie kampanii wyborczej i z samymi wyborami prezydenckimi, powiedział w Polsat News Paweł Grzesiowski, epidemiolog z Instytutu Profilaktyki Zakażeń. - Część zakażeń to ogniska, ale w woj. małopolskim, mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim zachorowania są znikąd. Trzeba się patrzeć, jakie jest powiązanie z wyborami - powiedział lekarz.


Inne artykuły

Kim mówi DOŚĆ! Spotkała się z prawnikami. Koniec jej małżeństwa z Kanye?

Kanye West ma problemy, które związane są z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Wszystko byłoby między nim, a Kim w porządku, zaopiekowałaby się nim, ale raper nie zamierza się leczyć. Mało tego - zaczyna atakować rodzinę Kim, która w końcu zaczęła tracić cierpliwość. Po serii wpi...

Data publikacji: 27-07-2020

Missisipi w ogniu – zbrodnia w zmowie milczenia

Przez dziesiątki lat mieliśmy okazję zapoznania się z setkami filmów, które dziś mają rangę kultowych. Wiele z nich zyskało uznanie fanów dzięki niebanalnemu scenariuszowi czy świetnej grze aktorskiej. Jedną z takich produkcji jest film pod tytułem „Missisipi w ogniu&rdquo...

Data publikacji: 27-07-2020

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie Ta atmosfera, która w Polsce panuje, nie jest od wczoraj, nie jest od przedwczoraj. Ona tylko podczas wyborów eskalowała i widzieliśmy różne jej fazy - powiedział we "Wstajesz i weekend" w TVN24 muzyk Tomasz Organek. Widzimy bardzo silnie, jak Polska jest podzielona. Wybory pokazały, że Polska jest podzielona na dwie części albo nawet i trzy części - mówił. Podkreślał, że "możemy się różnić poglądami, możemy się wymieniać racjami, ale zawsze musimy pamiętać, że po drugiej stronie jest człowiek".

Data publikacji: 27-07-2020

Zmarł Peter Green. Współtwórca Fleetwood Mac miał 73 lata

Zmarł Peter Green. Współtwórca Fleetwood Mac miał 73 lata Zmarł gitarzysta, współzałożyciel legendarnego zespołu Fleetwood Mac Peter Green. Muzyk miał 73 lata.

Data publikacji: 27-07-2020

Koronawirus w Polsce. "Gazeta Wyborcza" o nowym triku oszustów

Imiona, nazwiska oraz adresy swoich ofiar sprawcy poznają, podsłuchując kanały policyjne, gdy funkcjonariusze odwiedzają osoby będące w kwarantannie - ostrzega w weekendowym wydaniu "Gazeta Wyborcza".

Data publikacji: 27-07-2020