JDabrowsky – rozśpiewany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

JDabrowsky, czyli Jan Dąbrowski, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Chociaż zaczynał od filmików związanych z grami, największą popularność przyniosły mu nagrania, w których prezentuje swoje umiejętności wokalne. Dał się również poznać jako prowadzący...


Inne artykuły

Zombieland: kulki w łeb (2019) - kontynuacja komedii z żywymi trupami

Pierwszy film o tytule "Zombieland" był sporym sukcesem. Okazało się, że widzowie docenili nietypowe połączenie horroru i komedii. Nic więc dziwnego, że w roku 2019 zadebiutowała swoista kontynuacja produkcji pod tytułem "Zombieland: kulki w łeb".  Tytuł oryginalny: Zombieland: Double TapGatun...

Data publikacji: 16-09-2020

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze

Nowe losy Joanny Chyłki od października w Playerze Magdalena Cielecka wraca w roli niepokornej adwokatki Joanny Chyłki. Tym razem Chyłka zaangażowana zostanie w sprawę podwójnego morderstwa. Trzeci sezon serialu "Chyłka - Rewizja" w całości dostępny jest w serwisie Player.pl. Na antenie TVN jesienią pojawi się drugi sezon: "Chyłka - Kasacja".

Data publikacji: 16-09-2020

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN

Jak powstawał film o Tomaszu Komendzie? Program zza kulis do obejrzenia w TVN W sobotę w TVN można było obejrzeć, jak powstawał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Powtórkę TVN wyemituje 20 września.

Data publikacji: 16-09-2020

Jarosław Kaczyński dla "Sieci": Ci, którzy nie walczyli, przegrali

"Ci, którzy nie walczyli - przykładów z Europy nie brakuje - przegrali. Ja ręki do tego, żebyśmy przegrywali z tym, co uważam za zagrażające samym fundamentom naszej cywilizacji, nie przyłożę" - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Data publikacji: 16-09-2020

Kontrowersje po rekordowej aukcji w Janowie Podlaskim

Pojawiają się kontrowersje po ostatniej aukcji "Pride of Poland" w Janowie Podlaskim. Nie wiadomo, za jaką sumę i do kogo trafi słynna klacz Perfinka, wylicytowana za rekordową sumę 1,25 mln euro. Saudyjska księżniczka, która wylicytowała konia, nie chce za niego zapłacić - podaje we wtorek (15 września) "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 16-09-2020