Jeff Bezos inwestuje w przedsiębiorstwo pracujące nad nieśmiertelnością. Zamierza "zażegnać śmierć"

Były dyrektor generalny Amazon, Jeff Bezos i rosyjski miliarder Yuri Milner, zainwestowali w przedsiębiorstwo Altos Labs, start-up z Doliny Krzemowej, który pracuje nad technologią mającą na celu biologiczne przeprogramowanie ludzi i potencjalnie przedłużenie życia lub nawet nieśmiertelność.


Inne artykuły

Wicemarszałek Ryszard Terlecki: musimy szukać rozwiązań drastycznych

- Jeżeli pójdzie tak, jak się zanosi, że pójdzie, to musimy szukać rozwiązań drastycznych. Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej biurokracji im nie odpowiada i się odwrócili, i wyszli - powiedział Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS. Część komentatorów i polityków opozycji odebrało słowa Terleckiego jako zapowiedź polexitu, czyli wyjścia Polski z UE.

Data publikacji: 09-09-2021

Rekompensaty dla firm z obszaru stanu wyjątkowego. Rząd przyjął projekt

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o rekompensacie w wysokości 65 proc. utraconych dochodów, dla firm z obszaru objętego stanem wyjątkowym - poinformowało w środę w komunikacie Ministerstwo Administracji i Spraw Wewnętrznych.

Data publikacji: 09-09-2021

Mecz Polska - Anglia. Remis na PGE Narodowym

Polska zremisowała z Wielką Brytanią 1:1 w meczu na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Data publikacji: 09-09-2021

Tomasz Knapik nie żyje. Żegnają go artyści, politycy i dziennikarze. "Brzmienia tego głosu nie da się zapomnieć"

Tomasz Knapik nie żyje. Żegnają go artyści, politycy i dziennikarze. "Brzmienia tego głosu nie da się zapomnieć" Tomasz Knapik, znany polski lektor, zmarł w poniedziałek 6 września. W mediach społecznościowych żegnają go artyści, politycy i dziennikarze. "Świat filmu stał się dziś bardzo ubogi", "jego Głos trwa", "panie Tomaszu, dziękujemy za wszystko!" - piszą w internecie.

Data publikacji: 09-09-2021

Hołd dla Jean-Paula Belmondo. Gwiazdy i politycy wspominają zmarłego aktora

Hołd dla Jean-Paula Belmondo. Gwiazdy i politycy wspominają zmarłego aktora Jean-Paul Belmondo na zawsze pozostanie w pamięci i w filmach, w których zagrał - deklarują fani i gwiazdy francuskiego kina. Jean-Paul Belmondo, jeden z najbardziej rozpoznawalnych europejskich aktorów, zmarł w poniedziałek w wieku 88 lat.

Data publikacji: 09-09-2021