"Jestem jeszcze bardzo słaby". Pierwszy wpis Giertycha po zatrzymaniu

Kochani! Jestem jeszcze bardzo słaby, więc jutro napiszę więcej. Dziękuję wszystkim za słowa dobre - napisał adwokat Roman Giertych na Twitterze. Adwokat trafił do jednego z warszawskich szpitali po tym, jak stracił przytomność w czasie przeszukania jego domu przez funkcjonariuszy CBA. Tymczasem sąd w Poznaniu nie aresztował Ryszarda Krauze i czterech innych podejrzanych.


Inne artykuły

Koronawirus - Raport Dnia. Sobota, 17 października

Ministerstw Zdrowia poinformowało o blisko 10 tys. nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Były Główny Inspektor Sanitarny przekonuje, że trzeba zacząć organizować szpitale polowe. Słowacja zdecydowała, że wykona test na obecność Covid-19 u wszystkich mieszkańców. Czytaj nasz Raport Dnia.

Data publikacji: 18-10-2020

Maciej Orłoś – dziennikarz Radia Nowy Świat. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Początkowo był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził między innymi „Teleexpress” i programy kulturalne. Znany jest również z teleturnieju „300 procent normy”. Pracował też w telewizji portalu Wir...

Data publikacji: 18-10-2020

HWM Monitor - sprawdzaj temperaturę swojego komputera

Nasze komputery cierpią podczas upałów równie mocno jak my. Przegrzewający się sprzęt jest bolączką zwłaszcza dla użytkowników laptopów. Wysokie temperatury znacząco obniżają żywotność sprzętu – warto więc monitorować temperatury podzespołów, zwłaszcza podcza...

Data publikacji: 18-10-2020

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Stefania i Jan Buchałowie, którzy w czasie II wojny światowej udzielili schronienia 9-letniemu wówczas Romanowi Polańskiemu, zostali pośmiertnie odznaczeni medalami Sprawiedliwi wśród Narodów Świata.

Data publikacji: 18-10-2020

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" na festiwalu filmowym w Tallinie

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" na festiwalu filmowym w Tallinie Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" zakwalifikował się do konkursu debiutów na Tallinn Black Nights Film Festival, który odbędzie się w stolicy Estonii w dniach 13-29 listopada. Obraz produkcji TVN Grupa Discovery podczas 39. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film został nagrodzony pięcioma statuetkami.

Data publikacji: 18-10-2020