Justyna Steczkowska – gwiazda polskiej estrady. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Justyna Steczkowska jest polską piosenkarką, kompozytorką i aktorką filmową, która karierę rozpoczęła dzięki wygraniu „Szansy na sukces”. Wokalistka jest znana między innymi z takich hitów jak „Dziewczyna Szamana” czy „Za karę”, które w swoim...


Inne artykuły

Może pora z tym skończyć – czasem przychodzi zwątpienie

W życiu każdego z nas pojawiają się chwile zwątpienia – momenty, w których zaczynamy kwestionować całe nasze dotychczasowe życie. Czasem do takich przemyśleń niezbędny jest jednak bodziec lub zdarzenie, którego już wkrótce ma doświadczyć główna bohaterka filmu pod t...

Data publikacji: 06-09-2020

"Jeśli czytasz w wypracowaniach te same frazeologizmy, to zaczynasz mieć wrażenie, że to są frazesy"

"Jeśli czytasz w wypracowaniach te same frazeologizmy, to zaczynasz mieć wrażenie, że to są frazesy" Czy mądra książka to zawsze musi być trudna książka? Jak kształtować gust najmłodszych czytelników? Co wpływa na to, że książka dla najmłodszych jest ciekawa? Między innymi na te pytania próbował odpowiedzieć w "Xięgarni" Jerzy Sosnowski, pisarz i nauczyciel, oraz uczniowie szkół podstawowych.

Data publikacji: 06-09-2020

"Nie wiedzieliśmy, czy Narodowe Czytanie się odbędzie". W tym roku "Balladyna", wiadomo już, co w przyszłym

"Nie wiedzieliśmy, czy Narodowe Czytanie się odbędzie". W tym roku "Balladyna", wiadomo już, co w przyszłym W sobotę w Ogrodzie Saskim w Warszawie para prezydencka zainaugurowała 9. edycję Narodowego Czytania. W tym roku "Balladynę" Juliusza Słowackiego czytano w rekordowej liczbie 3200 miejsc. Prezydent Andrzej Duda mówił, że dzieło Juliusza Słowackiego "jest elementem naszej tożsamości, polskiej kultury i polskiej duszy". Ogłosił też, że lekturą czytaną w ramach przyszłorocznej edycji będzie "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.

Data publikacji: 06-09-2020

Jacek Sasin dostanie superresort? Nowe ustalenia

Resort aktywów państwowych połączony z Ministerstwem Infrastruktury? Zdaniem "Dziennika Gazety Prawnej" jest to jeden z możliwych wariantów zbliżającej się rekonstrukcji rządu. Powstały superresort pod wodzą Jacka Sasina byłby odpowiedzialny za rządowe inwestycje - czytamy.

Data publikacji: 06-09-2020

Rafał Trzaskowski: Propaganda rządowa z problemu próbuje zrobić apokalipsę

"Na moje barki spadła odpowiedzialność sprzątania po wielu błędach i zaniechaniach poprzedników" - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, odnosząc się do awarii oczyszczalni ścieków "Czajka". Zapewnił, że woda w Warszawie jest bezpieczna.

Data publikacji: 06-09-2020