Kate i Leopold – historia o miłości i podróżach w czasie

Film „Kate i Leopold” to romantyczna opowieść o dwojgu ludzi, którzy przypadkiem odnaleźli się za sprawą podróży w czasie. XIX-wieczny brytyjski arystokrata, który myśli, że jego los jest już przesądzony, nagle przenosi się do przyszłości, w której poznaje now...


Inne artykuły

Rozstrzygnięcie programu "Kultura w sieci". 2223 artystów otrzyma stypendia

Rozstrzygnięcie programu "Kultura w sieci". 2223 artystów otrzyma stypendia W ramach stypendialnej części programu "Kultura w sieci" zostaną przyznane 2223 artystom i twórcom trzymiesięczne stypendia - każde w łącznej wysokości dziewięciu tysięcy złotych. O rozstrzygnięciu konkursu poinformował na konferencji prasowej wicepremier i minister kultury Piotr Gliński. W sumie na tę część programu przeznaczono 20 mln zł.

Data publikacji: 23-05-2020

Dziesiątki ludzi przed siedzibą Trójki. Nie było emisji nowego notowania listy przebojów, które wygrał Kazik

Dziesiątki ludzi przed siedzibą Trójki. Nie było emisji nowego notowania listy przebojów, które wygrał Kazik Przed budynkiem radiowej Trójki na Myśliwieckiej 3/5/7 w piątek wieczorem zebrały się dziesiątki ludzi, protestujących przeciwko ostatnim wydarzeniom w rozgłośni. Na antenie radia nie wyemitowano 1999. notowania Listy Przebojów Trójki, jednak w sieci opublikowano jego wyniki. Na miejscu pierwszym znalazł się utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój".

Data publikacji: 23-05-2020

Jacek Sasin dla "Gazety Polskiej": Stałem się symbolem

"Stałem się symbolem działań mających doprowadzić do tego, by mimo epidemii wybory odbyły się w terminie konstytucyjnym. W związku z tym trzeba było mnie wściekle zaatakować, a przy okazji zohydzić cały proces wyborczy" - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Data publikacji: 23-05-2020

Bydgoszcz: Tajemniczy wypadek. Samobójstwo kierowcy?

W minioną niedzielę (17 maja) pod Bydgoszczą doszło do tragicznych i zagadkowych wydarzeń. Sprawę wyjaśnia tamtejsza prokuratura – donosi "Express Bydgoski".

Data publikacji: 23-05-2020

Brytyjscy naukowcy: Przechodzimy recesję Słońca

Recesja - to słowo pada często odniesieniu do światowej gospodarki, ale tym razem chodzi o obniżenie aktywności Słońca, o czym donoszą brytyjskie media. Przechodzimy właśnie okres zmniejszonej aktywności na powierzchni tej życiodajnej gwiazdy.

Data publikacji: 23-05-2020