Kiedy wraca węch stracony wskutek COVID-19?

Pacjenci, u których doszło do osłabienia lub całkowitej utraty węchu wskutek zakażenia koronawirusem, odzyskują go zazwyczaj w okresie do dwóch miesięcy - wynika z badania przeprowadzonego przez hiszpańskich naukowców.


Inne artykuły

Bosacki: Zjednoczona Prawica wbija nóż w plecy polskiemu interesowi narodowemu

- Pan (Michał) Wójcik ze swoją awanturniczą formacją Solidarna Polska i niestety całą Zjednoczoną Prawicą wbija nóż w plecy polskiemu interesowi narodowemu, wetując dobry dla Polski budżet europejski i tak naprawdę, czyniąc kolejny krok do wyprowadzenia Polski z Europy - mówił w programie Gość Wydarzeń senator Marcin Bosacki, szef senackiego klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej.

Data publikacji: 29-11-2020

Dodatki dla medyków i 2 mld zł dla TVP. Marszałek Grodzki komentuje

Władza, która odbiera medykom dodatki za walkę z Covid-19 w czasie, gdy oni narażają zdrowie i życie, aby ratować Polaków, a jednocześnie lekką ręką daje ponownie 2 mld zł na rządową TVP, nie zasługuje na to, aby nami rządzić - napisał w sobotę na Twitterze marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Data publikacji: 29-11-2020

Posłanka spryskana gazem. "Pokazywałam legitymację"

Barbara Nowacka została zaatakowana gazem w trakcie interwencji poselskiej - poinformował na Twitterze poseł Michał Szczerba. W sobotę w całym kraju trwają protesty strajku kobiet po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Data publikacji: 29-11-2020

Piotr Kupicha – wokalista grupy Feel. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Piotr Kupicha jest polskim piosenkarzem, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Największą popularność zdobył jako wokalista zespołu Feel. Jest znany z takich utworów jak „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co cię stać”, „Bezpieczny ląd” czy &...

Data publikacji: 29-11-2020

Erotica 2022 – dystopijna wizja przyszłości kobiet

Dystopijna przyszłość to motyw, który dość często pojawia się w filmach i serialach. Jest on także motywem przewodnim produkcji pod tytułem „Erotica 2022” – pierwszego polskiego filmu, który powstał na zlecenie Netfliksa. Film to powiązane historie kilku kobiet, kt&oa...

Data publikacji: 29-11-2020