Kolejne złamanie rozejmu w Donbasie. Zginął ukraiński żołnierz

Prorosyjscy separatyści w Donbasie na wschodzie Ukrainy po raz drugi w niedzielę złamali rozejm; w pierwszym ostrzale ukraiński żołnierz został ranny, zaś w następnym jeden wojskowy zginął - przekazał sztab Operacji Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy.


Inne artykuły

PiS uruchomiło stronę z licznikiem ścieków. Odpowiedź Trzaskowskiego

Na uruchomiony przez PiS licznik ścieków kierowanych do Wisły mógłbym odpowiedzieć podobnym licznikiem z czasów, gdy prezydentem stolicy był Lech Kaczyński; ale nie wejdę w polityczną walkę na poziomie ścieków, Polska polityka może być inna - przekazał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Data publikacji: 07-09-2020

Atak dzika na plaży w Międzyzdrojach

Chwile grozy na plaży w Międzyzdrojach. Pokaźnych rozmiarów dzik zaatakował tam w niedzielę dwa psy trzymane na smyczy przez właścicieli. Nagranie przesłał nam pan Darek z Tarnowskich Gór.

Data publikacji: 07-09-2020

Justyna Steczkowska – gwiazda polskiej estrady. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Justyna Steczkowska jest polską piosenkarką, kompozytorką i aktorką filmową, która karierę rozpoczęła dzięki wygraniu „Szansy na sukces”. Wokalistka jest znana między innymi z takich hitów jak „Dziewczyna Szamana” czy „Za karę”, które w swoim...

Data publikacji: 07-09-2020

Może pora z tym skończyć – czasem przychodzi zwątpienie

W życiu każdego z nas pojawiają się chwile zwątpienia – momenty, w których zaczynamy kwestionować całe nasze dotychczasowe życie. Czasem do takich przemyśleń niezbędny jest jednak bodziec lub zdarzenie, którego już wkrótce ma doświadczyć główna bohaterka filmu pod t...

Data publikacji: 07-09-2020

"Jeśli czytasz w wypracowaniach te same frazeologizmy, to zaczynasz mieć wrażenie, że to są frazesy"

"Jeśli czytasz w wypracowaniach te same frazeologizmy, to zaczynasz mieć wrażenie, że to są frazesy" Czy mądra książka to zawsze musi być trudna książka? Jak kształtować gust najmłodszych czytelników? Co wpływa na to, że książka dla najmłodszych jest ciekawa? Między innymi na te pytania próbował odpowiedzieć w "Xięgarni" Jerzy Sosnowski, pisarz i nauczyciel, oraz uczniowie szkół podstawowych.

Data publikacji: 07-09-2020