Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. "Przewrócił się i wpadł pod samochód"

Motocyklista zginął w niedzielę po południu w Rudzie Śląskiej po zderzeniu z samochodem osobowym - podała policja. To już drugi śmiertelny wypadek z udziałem motocyklistów w regionie tego dnia. Wcześniej dwie osoby podróżujące motocyklem zginęły w Kocierzu Moszczanickim.


Inne artykuły

Śledztwo w sprawie wypadku na jeziorze Dąbie. Zatrzymano jedną osobę

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie spowodowania wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym. Jedna osoba w związku z tym postępowaniem została zatrzymana. Trwają czynności procesowe - poinformowała w niedzielę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Ewa Obarek. Gdy przewrócił się jacht, 9-letnia dziewczynka uwięziona w kokpicie utonęła.

Data publikacji: 27-07-2020

Grzesiowski: ci, którzy dziś chorują, zakazili się od osób zarażonych w czasie kampanii

Wzrost zakażeń koronawirusem może wiązać się ze spotkaniami w czasie kampanii wyborczej i z samymi wyborami prezydenckimi, powiedział w Polsat News Paweł Grzesiowski, epidemiolog z Instytutu Profilaktyki Zakażeń. - Część zakażeń to ogniska, ale w woj. małopolskim, mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim zachorowania są znikąd. Trzeba się patrzeć, jakie jest powiązanie z wyborami - powiedział lekarz.

Data publikacji: 27-07-2020

Kim mówi DOŚĆ! Spotkała się z prawnikami. Koniec jej małżeństwa z Kanye?

Kanye West ma problemy, które związane są z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Wszystko byłoby między nim, a Kim w porządku, zaopiekowałaby się nim, ale raper nie zamierza się leczyć. Mało tego - zaczyna atakować rodzinę Kim, która w końcu zaczęła tracić cierpliwość. Po serii wpi...

Data publikacji: 27-07-2020

Missisipi w ogniu – zbrodnia w zmowie milczenia

Przez dziesiątki lat mieliśmy okazję zapoznania się z setkami filmów, które dziś mają rangę kultowych. Wiele z nich zyskało uznanie fanów dzięki niebanalnemu scenariuszowi czy świetnej grze aktorskiej. Jedną z takich produkcji jest film pod tytułem „Missisipi w ogniu&rdquo...

Data publikacji: 27-07-2020

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie

Organek: przez cynizm polityków dzielą się zwykli ludzie Ta atmosfera, która w Polsce panuje, nie jest od wczoraj, nie jest od przedwczoraj. Ona tylko podczas wyborów eskalowała i widzieliśmy różne jej fazy - powiedział we "Wstajesz i weekend" w TVN24 muzyk Tomasz Organek. Widzimy bardzo silnie, jak Polska jest podzielona. Wybory pokazały, że Polska jest podzielona na dwie części albo nawet i trzy części - mówił. Podkreślał, że "możemy się różnić poglądami, możemy się wymieniać racjami, ale zawsze musimy pamiętać, że po drugiej stronie jest człowiek".

Data publikacji: 27-07-2020