Konfederacja chce zawiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez Adama Niedzielskiego

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez ministra zdrowia. - Minister grozi i podżega do popełnienia przestępstwa dyskryminacji, segregacja bowiem to dyskryminacja - powiedział Braun.


Inne artykuły

El. MŚ 2022. Polska pokonała Albanię 4:1

Polscy piłkarze pokonali w Warszawie Albanię 4:1 (2:1) w meczu eliminacji mistrzostw świata. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Robert Lewandowski, debiutujący w kadrze Adam Buksa, Grzegorz Krychowiak oraz Karol Linetty.

Data publikacji: 03-09-2021

Stan wyjątkowy. W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenia Rady Ministrów i MSWiA

W czwartek po godzinie 22 w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ograniczeń wolności i praw w związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Obostrzenia w niej zawarte obejmują 183 miejscowości w pasie przy granicy polsko-białoruskiej. Ponadto upubliczniono rozporządzenie MSWiA ws. ograniczenia posiadania broni palnej. Rozporządzenia wchodzą w życie natychmiast.

Data publikacji: 03-09-2021

Wenecja 2021. Rusza festiwal filmowy. Konkurs Główny z polskim filmem

Wenecja 2021. Rusza festiwal filmowy. Konkurs Główny z polskim filmem 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji otworzy w środowy wieczór najnowszy film Pedro Almodovara "Madres paralelas". Jednocześnie jest to jeden z 21 filmów, które znalazły się w Konkursie Głównym. Wśród nich jest polski film - "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego.

Data publikacji: 03-09-2021

Sprawa Britney Spears. Ojciec piosenkarki żąda dodatkowych pieniędzy

Sprawa Britney Spears. Ojciec piosenkarki żąda dodatkowych pieniędzy Adwokat Britney Spears złożył do sądu w Los Angeles dodatkowy wniosek o natychmiastowe usunięcie ojca swojej klientki Jamesa Spearsa z roli jej kuratora. Prawnik tłumaczy w 12-stronicowym wniosku, że Spears żąda około dwóch milionów dolarów, zanim zrezygnuje z funkcji. 

Data publikacji: 03-09-2021

Zbigniew Ziobro o obecności Polski w UE: Nie za wszelką cenę

- Dlaczego jako Polacy mamy się godzić na gorsze traktowanie?! (...) TSUE mówi, że tego, co wolno Niemcom, Holendrom czy Hiszpanom, nie wolno Polakom. To kolonialna mentalność, która nie ma nic wspólnego z prawem - mówi minister sprawiedliwości, Prokurator Generalny i lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Data publikacji: 03-09-2021