Korea Płd. Olbrzymia kara dla Google. "Dziewiąta najwyższa w historii kraju"

Koreańska Komisja Sprawiedliwego Handlu (KFTC) nałożyła grzywnę w wysokości 207 mld wonów (ok. 177 mln dolarów) na firmę Alphabet Inc., do której należy Google, twierdząc, że gigant nadużywa swojej dominującej pozycji na rynku mobilnych systemów operacyjnych.


Inne artykuły

Nowy iPhone 13, iPady i Apple Watch 7. Konferencja Apple

Koncern Apple zaprezentował iPhonea 13, a także nowe iPady i zegarki Apple Watch.

Data publikacji: 15-09-2021

Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 14 września

We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 537 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, zmarło osiem osób. Media donoszą o fiasku programu zachęt do szczepień w szkołach. Chęć szczepienia zadeklarowało nieco ponad 5 tys. uczniów. Teraz podobna kampania zachęt może powtórzyć się w Wielkiej Brytanii, która - wbrew wcześniejszym wahaniom - zdecydowała się szczepić młodzież w wieku 12-15 lat.

Data publikacji: 15-09-2021

Medycy chcą spotkać się z premierem. Chybicka: co to za sztuka wyjść i porozmawiać?

- Jak wołam hydraulika do domu, to on sobie życzy za niepełną godziną pracy stówę, dwie. Natomiast godzina pracy personelu medycznego waha się od 25 zł za godzinę. Jaka to jest skala? - pytała w Debacie Dnia senator KO Alicja Chybicka.

Data publikacji: 15-09-2021

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polacy wygrali z Rosjanami. Zagrają w półfinale

Polscy siatkarze pokonali w Gdańsku Rosjan 3:0 (25:14, 26:24, 25:19) w ćwierćfinale mistrzostw Europy. O awans do finału zagrają w sobotę w Katowicach ze Słoweńcami lub Czechami, którzy o miejsce w czwórce powalczą w środę w Ostrawie.

Data publikacji: 15-09-2021

Pogrzeb Tomasza Knapika na Powązkach Wojskowych. "Tata dał światu wszystko, co mógł"

Pogrzeb Tomasza Knapika na Powązkach Wojskowych. "Tata dał światu wszystko, co mógł" Rodzina, przyjaciele i współpracownicy żegnali dziś Tomasza Knapika. Pogrzeb jednego z najsłynniejszych lektorów w Polsce odbył się na warszawskich Powązkach Wojskowych.

Data publikacji: 15-09-2021