Koronawirus na koncertach? Szukają chętnych do eksperymentu

Naukowcy z niemieckiego Uniwersytetu Marcina Lutra w Halle i Wittenberdze chcą zbadać proces rozprzestrzenia koronawirusa na imprezach masowych. Eksperci planują w tym celu zorganizować koncert. Do eksperymentu poszukują 4200 ochotników.


Inne artykuły

Porozumienie i Solidarna Polska popierają proponowane zmiany w rządzie

Zarówno Porozumienie jak i Solidarna Polska popierają pomysł, żeby zracjonalizować strukturę rządu - powiedział w piątek w Lublinie lider Porozumienia Jarosław Gowin. Zaznaczył, że kwestie personalne będą tematem rozmów po ustaleniu kwestii programowych i struktury rządu.

Data publikacji: 25-07-2020

Więcej kibiców na stadionach już od soboty

Kibice na obiektach sportowych, m.in. stadionach piłkarskich i żużlowych, będą mogli zajmować do 50 procent ich pojemności. Stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w tej sprawie opublikowano w piątek w Dzienniku Ustaw.

Data publikacji: 25-07-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Piątek, 24 lipca

24 lipca 2020 roku - gdyby nie pandemia, oczy całego świata byłyby dzisiaj zwrócone na Tokio, gdzie rozpoczynałyby się igrzyska olimpijskie. Tymczasem rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Dwóch z nich brało udział w powyborczym spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą. Zakażony został także światowej sławy aktor Mel Gibson. Koronawirus - Raport Dnia.

Data publikacji: 25-07-2020

Dawid Narożny reaguje na zaręczyny byłej żony. Przy okazji wbija jej szpilę

Magda Narożna i Dawid Narożny wiele lat byli razem w zespole „Piękni i Młodzi”, ale tworzyli również szczęśliwą parę w życiu prywatnym. Niestety, wydaje się, że tylko pozornie. Dlatego właśnie wszyscy byli zaskoczeni, kiedy okazało się, że para zamierza się rozwieść, o czym poinfo...

Data publikacji: 25-07-2020

Joe Pesci – mistrz kina gangsterskiego. Znacie wszystkie filmy z jego udziałem?

Joe Pesci jest amerykańskim aktorem o włoskich korzeniach. Gdy miał cztery lata, po raz pierwszy wystąpił w radiu. Już rok później zaczął występować na Broadwayu, a w wieku dziesięciu lat rozpoczął stałą pracę w programie telewizyjnym „Star Time Kids”. Później próbow...

Data publikacji: 25-07-2020