Koronawirus na wiecu prezydenta. Sanepid apeluje do uczestników

Wśród uczestników spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą w Odrzywole (Mazowieckie) były dwie osoby zakażone COVID-19. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze w czwartek opublikował komunikat, w którym zwrócił się z prośbą o zgłaszanie się do placówki osób, które uczestniczyły w spotkaniu z prezydentem.


Inne artykuły

Wielkie zmiany w "The Voice of Poland". Wiemy, kto zastąpi Margaret!

Już tej jesieni pojawi się w TVP 11. edycja programu „The Voice of Poland”. Nagrania do popularnego show ruszają już w sierpniu, ale do tej pory nie było wiadomo, kto zasiądzie w czwartym fotelu jurorskim po Margaret, która postanowiła zrezygnować z pracy dla Telewizji Polskiej. B...

Data publikacji: 24-07-2020

„Mój dług” - powstanie nowa wersja kultowego „Długu”!

Nakręcony w 1999 roku „Dług” Krzysztofa Krauzego jest jednym z najwazniejszych polskich filmów, jakie powstały w XX wieku. Okazuje się, że przedstawiona w filmie historia niebawem powróci w nowej odsłonie. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Mój dług&rdquo...

Data publikacji: 24-07-2020

Siedmiolatek, który kiedyś ma zostać królem. Urodzinowa sesja zdjęciowa

Siedmiolatek, który kiedyś ma zostać królem. Urodzinowa sesja zdjęciowa Książę George, najstarszy z trojga dzieci księcia Williama i księżnej Kate, obchodzi siódme urodziny. Z tej okazji mama chłopca, księżna Cambridge, opublikowała dwa jego zdjęcia. George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu.

Data publikacji: 24-07-2020

Remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata

Remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata Główny architekt francuskich pomników historycznych Pascal Prunet zapowiedział, że remont katedry w Nantes potrwa co najmniej trzy lata. Wnętrze perły francuskiej architektury gotyckiej strawił częściowo pożar, który wybuchł w sobotni poranek.

Data publikacji: 24-07-2020

"Rzeczpospolita": Adam Bodnar dłużej na stanowisku

Adam Bodnar, jeden z największych wrogów PiS, najpewniej pozostanie na stanowisku rzecznika praw obywatelskich – pisze "Rzeczpospolita".

Data publikacji: 24-07-2020