Koronawirus - Raport Dnia, niedziela 11 października

W niedzielę poinformowano o niemal 4,2 tys. nowych przypadkach koronawirusa. To o ponad 1 tys. mniej niż w sobotę. Wśród zakażonych jest wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski. W Nysie w karetce zmarł pacjent, dla którego nie było miejsca w szpitalu. Tymczasem prezydent USA Donald Trump poinformował, że pokonał tego szalonego, strasznego chińskiego wirusa.


Inne artykuły

Polska zremisowała z Włochami. Błysnął Moder i Walukiewicz

Polska zremisowała z Włochami 0:0 w meczu grupy 1 Dywizji A piłkarskiej Ligi Narodów, który odbył się w Gdańsku. Po trzech kolejkach biało-czerwoni mają cztery punkty.

Data publikacji: 12-10-2020

Rafał Zawierucha – odtwórca roli Romana Polańskiego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Rafał Zawierucha jest polskim aktorem filmowym, teatralnym, radiowym i telewizyjnym. Chociaż występował w wielu znanych polskich produkcjach, takich jak „Bogowie” czy „Miasto 44”, największy rozgłos zdobył za sprawą udziału w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu&hell...

Data publikacji: 12-10-2020

Najlepsze gry na PC w historii

Miłośnicy gier komputerowych nie mają powodów do narzekań. W ciągu ostatnich dziesięcioleci na najpopularniejszej platformie pojawiły się setki tytułów, które przyciągały do ekranów na setki godzin. Wyłonienie najlepszej dziesiątki sprawia więc sporo trudności, nie jest t...

Data publikacji: 12-10-2020

Przy ujściu Łeby do Bałtyku stanie "szklana wydma"

Przy ujściu Łeby do Bałtyku stanie "szklana wydma" Rozpoczęła się budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie. Nowoczesny gmach stanie w pobliżu portu. Bryła nawiązuje kształtem do wydm, kadłuba statku, a nawet wyrzuconego na brzeg konaru.

Data publikacji: 12-10-2020

"Ludzie z klas średnich i wyższych nie dostrzegają swojego przywileju względem osób z klasy ludowej"

"Ludzie z klas średnich i wyższych nie dostrzegają swojego przywileju względem osób z klasy ludowej" Gościem programu "Xięgarnia" był Szczepan Twardoch, laureat między innymi Bruecke Berlin Preis za powieść "Drach" i jeden z najbardziej cenionych współczesnych pisarzy polskich. Mówiąc o swojej najnowszej książce stwierdził, że chociaż opowiada o dawnych czasach, "wielu czytelników przejrzy się w tej powieści jak w lustrze".

Data publikacji: 12-10-2020