Koronawirus - Raport Dnia. Piątek, 31 lipca

W piątek padł kolejny dobowy rekord liczby nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. W związku z tym odbyło się posiedzenie rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Analizowano m.in. regionalne podejścia do obostrzeń, które mogłyby obejmować poszczególne gminy lub powiaty. W Polsce minister zdrowia przypomina o noszeniu maseczek, tymczasem prezydent Filipin zaleca, by dezynfekować je... benzyną.


Inne artykuły

Błąd ortograficzny w zaproszeniu dla Róży Thun. Jest reakcja dyrektora CIS

Tego typu pomyłka nie powinna się zdarzyć - ubolewamy, że doszło do tej niefortunnej literówki. (...) Być może zabrakło nieco koncentracji, należytej uwagi - napisał na Twitterze Andrzej Grzegrzółka. Dyrektor CIS odniósł się w ten sposób do błędu ortograficznego na kopercie zaadresowanej do europosłanki Róży Thun. Zaproszenie na zaprzysiężenie prezydenta wysłano do Ruży.

Data publikacji: 01-08-2020

Marcelina Zawadzka w oryginalny sposób i wymownie komentuje swoją sytuację w TVP

Marcelina Zawadzka od kilku lat związana jest z Telewizją Polską, gdzie występowała w takich produkcjach jak „The Voice of Poland”, a także prowadziła „Pytanie na Śniadanie”. Celebrytka doskonale radziła sobie przed kamerą i ściągała przed telewizory wielu widzów. Wyda...

Data publikacji: 01-08-2020

Tom Hiddleston – najlepsze role aktora, które trzeba znać

Tom Hiddleston należy do grona najpopularniejszych brytyjskich aktorów. Swój sukces zawdzięcza nie tylko dużemu talentowi, ale również specyficznej urodzie, dzięki której najczęściej jest obsadzany w roli czarnych charakterów. Pierwsze kroki w kierunku kariery akto...

Data publikacji: 01-08-2020

Obejrzały ją dwa miliony widzów. Wystawa o historii polskich Żydów znów dostępna

Obejrzały ją dwa miliony widzów. Wystawa o historii polskich Żydów znów dostępna Przez pandemię COVID-19 wystawa stała w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN była nieczynna dla zwiedzających przez ponad cztery miesiące. W sobotę 1 sierpnia zostanie ponownie otwarta.

Data publikacji: 01-08-2020

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu

Rozpoczął się Pol'and'Rock Festival. Nie na polu w Kostrzynie, a w warszawskim studiu Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbywa się pod hasłem "Najpiękniejsza domówka świata". Z uwagi na pandemię COVID-19 tradycyjną imprezę na polu w Kostrzynie nad Odrą zastąpiono festiwalem zorganizowanym w warszawskim studiu. Jest transmitowany bezpłatnie na żywo.

Data publikacji: 01-08-2020