Koronawirus - Raport Dnia. Piątek, 4 czerwca

Trwa długi weekend. W Polsce od tygodnia spada liczba zakażeń. Inna sytuacja jest w Wielkiej Brytanii, gdzie odnotowano najwięcej przypadków od marca. Mimo że połowa brytyjskiego społeczeństwa jest zaszczepiona. W Australii pojawił się najgroźniejszy wariant koronawirusa - Delta. Francja bez testu dla zaszczepionych.


Inne artykuły

Cichanouska komentuje wpis Terleckiego: bardzo dziwny tweet

- Teraz nie walczycie przeciwko sobie, tylko za Białorusinów. Nie wydaje mi się, byśmy musieli być w centrum sporu. Na Białorusi pojawia się pytanie, dlaczego mielibyśmy być. To bardzo dziwny tweet - powiedziała liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska w odpowiedzi na wpis wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego.

Data publikacji: 05-06-2021

Prezes PiS do działaczy: sezon na spanie się skończył

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, na spotkaniu z działaczami w Rzeszowie podkreślał, że sezon na spanie się skończył; mobilizował struktury przed zbliżającymi się wyborami na prezydenta miasta, przedstawił plan działań na najbliższy miesiąc i nawoływał do promowania Polskiego Ładu - wynika z informacji PAP.

Data publikacji: 05-06-2021

Powrót mistrzów kina na Lazurowe Wybrzeże, Jodie Foster z Honorową Złotą Palmą. Cannes bez Polaków

Powrót mistrzów kina na Lazurowe Wybrzeże, Jodie Foster z Honorową Złotą Palmą. Cannes bez Polaków Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, jedna z najbardziej prestiżowych imprez świata filmu, powraca do względnej normalności. Szefowie imprezy ogłosili tegoroczną listę tytułów. Miłośnicy kina, którzy dotrą na Lazurowe Wybrzeże, będą mogli zobaczyć najnowsze filmy wybitnych twórców: Leosa Caraxa, Paula Verhoevena, Wesa Andersona, Asghara Farhadiego, Francois Ozona, Mii Hansen-Love, Ildikó Enyedi czy Seana Penna.

Data publikacji: 05-06-2021

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!". "450 dni czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać"

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!". "450 dni czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać" Przed nami trzynasta edycja programu TVN "Mam talent!". W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment jako juror oraz Michał Kempa jako nowy drugi prowadzący.

Data publikacji: 05-06-2021

"Przegląd": Szatan mi kazał

Powieś się, będzie spokój! - wołali krewni ofiar Artura K.

Data publikacji: 05-06-2021