Koronawirus - Raport Dnia. Wtorek, 23 czerwca

Zakończono badanie górników w kopalniach. We wtorek stwierdzono 300 nowych przypadków koronawirusa, w tym niemal połowę na Śląsku. Zmarło 16 kolejnych chorych, a liczba wszystkich ofiar sięgnęła 1375. W sumie zachorowało 32 527 osób. Lider światowego rankingu tenisistów Novak Djokovic poinformował, że miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.


Inne artykuły

Po beztroskich wakacjach na Karaibach wrócił do Polski. Trafił do więzienia

36-latek wrócił do Polski z podróży po Karaibach. Był poszukiwany przez organy ścigania za oszustwa. Mundurowi namierzyli go w Gliwicach. Mężczyzna trafił do więzienia - przekazała we wtorek śląska policja.

Data publikacji: 24-06-2020

Janusz Chabior i Agata Wątróbska wzięli ślub. Pochwalili się tym faktem na Instagramie

Na początku sierpnia 2019 roku Janusz Chabior oświadczył się we Włoszech swojej wybrance - Agacie Wątróbskiej. Oczywiście media rozpisywały się dużo na temat tego związku, głównie ze względu na różnicę wieku, jaka jest pomiędzy aktorami. A jest to 18 lat. Mimo dużej ilości niepr...

Data publikacji: 24-06-2020

Czerwona dusza – jakim przywódcą był Stalin?

Filmy dokumentalne pozwalają nam niemal z reporterską obiektywnością spojrzeć na pewne tematy i problemy, o których nie myślimy na co dzień. Jednym z nich są z pewnością przemiany społeczne, które obserwować możemy na przestrzeni ostatnich dekad. Czy jednak wszędzie są one tak dynamicz...

Data publikacji: 24-06-2020

Komediodramat o stanie wojennym. Będzie nowy film z Katarzyną Figurą

Komediodramat o stanie wojennym. Będzie nowy film z Katarzyną Figurą "Chrzciny" to tytuł debiutu fabularnego Jakuba Skocznia, do którego właśnie zakończono zdjęcia. W głównej roli zobaczymy Katarzynę Figurę. Obraz, z akcją osadzoną w dniu wprowadzenia stanu wojennego, będzie komediodramatem.

Data publikacji: 24-06-2020

Ceremonia wręczenia Złotych Globów przełożona

Ceremonia wręczenia Złotych Globów przełożona Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) przekazało, że 78. ceremonia wręczenia Złotych Globów zostanie przełożona z pierwszej niedzieli stycznia na koniec lutego 2021 roku. Tym samym organizatorzy Złotych Globów poszli w ślady Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, która w ubiegłym tygodniu poinformowała o przesuniętej ceremonii wręczenia Oscarów.

Data publikacji: 24-06-2020