Koronawirus w Polsce i na świecie. Raport dnia - sobota, 12 września

W sobotę potwierdzono w Polsce 603 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 13 kolejnych osób. Konieczna była ewakuacja pacjentów szpitala we Włocławku. Dziś ulicami Warszawy przeszedł marsz osób sprzeciwiających się noszeniu maseczek.


Inne artykuły

Pasażer pociągu zaatakował nożem policjanta. Wcześniej wdał się w awanturę z kontrolerem

- W pociągu jadącym z Warszawy do Wołomina agresywny pasażer ranił nożem policjanta - poinformowała w sobotę wieczorem st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariuszka dodała, że wcześniej mężczyzna wdał się w awanturę z kontrolerem, który poprosił go o okazanie biletu.

Data publikacji: 13-09-2020

Znalazł legwana w... malinach

Nietypowego odkrycia w krzakach malin na swojej posesji dokonał mieszkaniec gminy Chodel (woj. lubelskie). Metrowa jaszczurka, której obecność zgłosił policji, okazała się być legwanem. W wyniku stresu gad wszedł na drzewo. Dzięki pomocy pracowników urzędu gminy, zwierzę wróciło do właściciela. Nie była to jego pierwsza samotna wyprawa.

Data publikacji: 13-09-2020

Marcin Tyszka – juror „Top Model”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera

Marcin Tyszka jest polskim fotografem specjalizującym się w fotografii mody. W ciągu swojej kariery współpracował z największymi gwiazdami i modelkami, między innymi z Naomi Campbell, Millą Jovovich i Anją Rubik. Jego zdjęcia ukazują się na łamach „Vogue’a”, „Elle&rdqu...

Data publikacji: 13-09-2020

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition – wymagania sprzętowe i kody

Wszechstronność – to słowo w przypadku gier komputerowych można odmieniać przez wszystkie przypadki. To właśnie ona sprawia, że wśród setek tytułów niemal każdy znajdzie coś odpowiadającego jego preferencjom. Doskonałym przykładem mogą być tutaj gry typu tycoon, w których...

Data publikacji: 13-09-2020

Rusza Festiwal Mastercard Off Camera. Światowe kino w Playerze

Rusza Festiwal Mastercard Off Camera. Światowe kino w Playerze W piątek startuje Festiwal Mastercard Off Camera. Tegoroczna, 13. edycja, przeniosła się do internetu. Pełna kolekcja filmów konkursowych z całego świata, seriale, twórcy wytyczający nowe drogi i wydarzenia towarzyszące - to wszystko dostępne jest online w player.pl.

Data publikacji: 13-09-2020