Koronawirus w Polsce i na świecie. Raport Dnia - sobota, 5 września

W sobotę badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u 567 osób. Liderem była Małopolska z niemal dwukrotnie większą liczbą przypadków niż drugie Mazowsze. Koronawirusa wykryto w pociągu na popularnej trasie Warszawa-Lublin. Podróżnych szuka sanepid. Przeczytaj Koronawirus - Raport Dnia.


Inne artykuły

Sarah Jessica Parker – gwiazda kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Sarah Jessica Parker jest amerykańską aktorką i producentką filmową. Chociaż wystąpiła w wielu hitowych produkcjach, wciąż najbardziej utożsamiana jest z serialem „Seks w wielkim mieście”, w którym przez lata wcielała się w postać Carrie Bradshaw. Aktorka słynie z tego, że podobni...

Data publikacji: 06-09-2020

Pan Tadeusz – adaptacja epopei narodowej

„Pan Tadeusz” autorstwa Adama Mickiewicza to polska epopeja narodowa, która przez wielu uważana jest za najważniejsze dzieło naszej rodzimej literatury. Nic więc dziwnego, że literacki utwór doczekał się adaptacji filmowej, która do dziś chętnie wybierana jest przez...

Data publikacji: 06-09-2020

"Nie czas umierać" w listopadzie w kinach. Nowy trailer filmu

"Nie czas umierać" w listopadzie w kinach. Nowy trailer filmu Dystrybutorzy filmu "Nie czas umierać", dwudziestej piątej odsłony serii o agencie Jamesie Bondzie, udostępnili nowy trailer. Światowa premiera filmu odbędzie się 11 listopada. Do polskich kin "Nie czas umierać" trafi dziewięć dni później.

Data publikacji: 06-09-2020

"Nikt nie chce żyć bez filmów oglądanych w kinie". Wenecja w reżimie sanitarnym

"Nikt nie chce żyć bez filmów oglądanych w kinie". Wenecja w reżimie sanitarnym - Nikt nie chce żyć bez filmów oglądanych w kinie, na dużym ekranie, w ciemnej sali z publicznością i w ciszy - mówiła na weneckim Lido Tilda Swinton, odbierając honorowego Złotego Lwa. Wbrew obawom organizatorów i gości 77. Festiwal Filmowy w Wenecji, rozpoczęty 2 września, radzi sobie dobrze. Oczywiście w sanitarnym reżimie.

Data publikacji: 06-09-2020

Jacek Sasin dostanie superresort? Nowe ustalenia

Resort aktywów państwowych połączony z Ministerstwem Infrastruktury? Zdaniem "Dziennika Gazety Prawnej" jest to jeden z możliwych wariantów zbliżającej się rekonstrukcji rządu. Powstały superresort pod wodzą Jacka Sasina byłby odpowiedzialny za rządowe inwestycje - czytamy.

Data publikacji: 06-09-2020