Korwin-Mikke: gdybyście się nie wtrącali, to byłyby prywatne respiratory

- Przestańcie rządzić ludźmi, ludzie sami sobie świetnie poradzą. Prywatne szpitale żyją z osób chorych. Im więcej chorych, tym lepiej dla szpitala. Ucieszyliby się jak jasna cholera i leczyliby, jak jasna cholera. Sprowadziliby lekarzy z Indii, czy skądś tam - mówił w Debacie Tygodnia poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.


Inne artykuły

"Jestem jeszcze bardzo słaby". Pierwszy wpis Giertycha po zatrzymaniu

Kochani! Jestem jeszcze bardzo słaby, więc jutro napiszę więcej. Dziękuję wszystkim za słowa dobre - napisał adwokat Roman Giertych na Twitterze. Adwokat trafił do jednego z warszawskich szpitali po tym, jak stracił przytomność w czasie przeszukania jego domu przez funkcjonariuszy CBA. Tymczasem sąd w Poznaniu nie aresztował Ryszarda Krauze i czterech innych podejrzanych.

Data publikacji: 18-10-2020

Koronawirus - Raport Dnia. Sobota, 17 października

Ministerstw Zdrowia poinformowało o blisko 10 tys. nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Były Główny Inspektor Sanitarny przekonuje, że trzeba zacząć organizować szpitale polowe. Słowacja zdecydowała, że wykona test na obecność Covid-19 u wszystkich mieszkańców. Czytaj nasz Raport Dnia.

Data publikacji: 18-10-2020

Maciej Orłoś – dziennikarz Radia Nowy Świat. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Początkowo był związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził między innymi „Teleexpress” i programy kulturalne. Znany jest również z teleturnieju „300 procent normy”. Pracował też w telewizji portalu Wir...

Data publikacji: 18-10-2020

HWM Monitor - sprawdzaj temperaturę swojego komputera

Nasze komputery cierpią podczas upałów równie mocno jak my. Przegrzewający się sprzęt jest bolączką zwłaszcza dla użytkowników laptopów. Wysokie temperatury znacząco obniżają żywotność sprzętu – warto więc monitorować temperatury podzespołów, zwłaszcza podcza...

Data publikacji: 18-10-2020

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Małżeństwo, które uratowało Romana Polańskiego, z tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata Stefania i Jan Buchałowie, którzy w czasie II wojny światowej udzielili schronienia 9-letniemu wówczas Romanowi Polańskiemu, zostali pośmiertnie odznaczeni medalami Sprawiedliwi wśród Narodów Świata.

Data publikacji: 18-10-2020