Lekarze zapraszają polityka na SOR. "Zabezpieczymy go, żeby przeżył przynajmniej 20 minut"

Goście programu Debata Dnia komentowali wpis polityka Konfederacji Jacka Wilka, który bagatelizuje skutki zakażenia koronawirusem. - Zaprosiłbym tego polityka na oddział mój czy doktora Serednickiego - mówił prof. Andrzej Matyja. - Postaramy się zabezpieczyć posła na tyle, żeby przeżył przynajmniej 20 minut - dodał dr Wojciech Serednicki. Wilk odpowiedział na Twitterze.


Inne artykuły

Na tor kolarski w Pruszkowie wkracza komornik. "Jak grom z jasnego nieba"

W najbliższy piątek komornik podejmie czynności egzekucyjne na torze kolarskim w Pruszkowie - poinformował w mediach społecznościowych poseł Tomasz Zimoch. Dyrektor sportowy PZKol Marek Leśniewski obawia się, że w tym roku na obiekcie nie odbędą się już żadne imprezy.

Data publikacji: 15-10-2020

Liga Narodów. Polska-Bośnia i Hercegowina. Wynik meczu

Polska pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:0 (2:0) w meczu piłkarskiej Ligi Narodów we Wrocławiu. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a jedną Karol Linetty. Goście od 15. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Anela Ahmedhodzica. Biało-czerwoni zostali liderami grupy A1.

Data publikacji: 15-10-2020

Cameron Diaz – jedna z najlepiej opłacanych hollywoodzkich gwiazd. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Cameron Diaz jest amerykańską aktorką, pisarką, modelką i producentką. Największą popularność zdobyła za sprawą ról w komediach, takich jak „Maska”, „Sposób na blondynkę” czy „Aniołki Charliego”. Była wielokrotnie nominowana do Złotego Globu. Ma na s...

Data publikacji: 15-10-2020

Adobe Reader - darmowy czytnik PDF

Rozwój technologiczny przyniósł nowe rozwiązania w kwestii dokumentów. W internecie najczęściej spotkamy się z formatem PDF, którego wygodne odczytywanie umożliwia Adobe Acrobat Reader. Darmowy czytnik PDF jest niemal niezbędny, zwłaszcza jeśli jesteśmy aktywnymi użytkown...

Data publikacji: 15-10-2020

Film Agnieszki Holland zgłoszony jako czeski kandydat do Oscara

Film Agnieszki Holland zgłoszony jako czeski kandydat do Oscara Czeska Akademia Filmu i Telewizji wybrała "Szarlatana" Agnieszki Holland jako swojego kandydata do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Informację przekazał we wtorkowym komunikacie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Data publikacji: 15-10-2020