Liga Narodów. Polska-Bośnia i Hercegowina. Wynik meczu

Polska pokonała Bośnię i Hercegowinę 3:0 (2:0) w meczu piłkarskiej Ligi Narodów we Wrocławiu. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a jedną Karol Linetty. Goście od 15. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Anela Ahmedhodzica. Biało-czerwoni zostali liderami grupy A1.


Inne artykuły

Cameron Diaz – jedna z najlepiej opłacanych hollywoodzkich gwiazd. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Cameron Diaz jest amerykańską aktorką, pisarką, modelką i producentką. Największą popularność zdobyła za sprawą ról w komediach, takich jak „Maska”, „Sposób na blondynkę” czy „Aniołki Charliego”. Była wielokrotnie nominowana do Złotego Globu. Ma na s...

Data publikacji: 15-10-2020

Adobe Reader - darmowy czytnik PDF

Rozwój technologiczny przyniósł nowe rozwiązania w kwestii dokumentów. W internecie najczęściej spotkamy się z formatem PDF, którego wygodne odczytywanie umożliwia Adobe Acrobat Reader. Darmowy czytnik PDF jest niemal niezbędny, zwłaszcza jeśli jesteśmy aktywnymi użytkown...

Data publikacji: 15-10-2020

Film Agnieszki Holland zgłoszony jako czeski kandydat do Oscara

Film Agnieszki Holland zgłoszony jako czeski kandydat do Oscara Czeska Akademia Filmu i Telewizji wybrała "Szarlatana" Agnieszki Holland jako swojego kandydata do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy. Informację przekazał we wtorkowym komunikacie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Data publikacji: 15-10-2020

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie

Pytanie w "Milionerach" o pocałunek na sławnym obrazie Kobieta na obrazie "Pocałunek" Gustava Klimta nie klęczy, nie jest bosa, nie obejmuje mężczyzny czy nie jest naga? Na to pytanie za 20 tysięcy złotych odpowiadała pani Hanna Ołbińska z Warszawy. 

Data publikacji: 15-10-2020

Bunt dyrektorów szkół. Sami zawieszają pracę

Bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i ich rodzin ważniejsze niż stanowisko sanepidu. Szkoły zaczęły samodzielnie decydować o zawieszeniu pracy - czytamy we wtorek (13 października) w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Data publikacji: 15-10-2020